Bal karnawałowy to jest istotne wydarzenie dla dzieci

dzieci
Dzieci kochają się przebierać, udawać kogoś innego, uwielbiają momenty kiedy mogą wcielić się w własnych ulubionych bohaterów z bajek i odgrywać sytuacje, które oni przeżyli. Przez to właśnie tak sporo zadowolenia spowoduje im uczestniczenie w baliku i tak mocno zależy im na właściwym wyborze własnego przebrania.

Zorro dla chłopca, a kotek dla dziewczynki

kostiumy dla dzieci
Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Dawniej rodzice musieli poświęcać długie godziny na szyciu właściwego stroju, tak by ich maleństwo było zadowolone oraz miało możliwość się przebrać za tego, za kogo pragnie. Dziś jest dużo łatwiej, bo rodzic ma szanse iść do odpowiedniego sklepu, który sprzedaje takie przebrania i tam nabyć na przykład dla swojego syna Fresh strój dziecięcy: Zorro Sdz/1232-4, który zazwyczaj jeszcze ma przy sobie wszystkie niezbędne rekwizyty. Dla dziewczynki również posiadamy sporo fajnych propozycji, lecz jeśli nie pragniemy jej przebierać za księżniczkę – , bo właściwie wiemy, że tak ubrana będzie większość dziewczynek w klasie, to ciągle mamy szanse zakupić kostium dziecięcy kotka (3-4) 35652T2. Będziemy wtedy posiadali maskę z wąsami (zobacz tradycyjne maszynki do golenia), szpiczaste uszy, ogon, a więc samodzielnie do kostiumu nie będziemy musieli nazbyt dużo dorabiać. Należy też samodzielnie się przebrać, szczególnie jeśli zgłosiliśmy się na rodzica, który będzie dopomagał w kontrolowaniu maluchów. Wystarczy tylko ubrać rzeczy, w których na co dzień nie chodzimy, włożyć, albo ściągnąć okulary i nakleić sobie, sztuczne wąsy 12 szt, a już efekt będzie niesamowicie ciekawy, a my wspaniale wtopimy się w odbywającą się zabawę.

Zwierzaka można zabrać ze sobą

A co jeżeli musimy dość daleko pojechać na balik oraz nie pragniemy zostawiać naszego pupila samego ani w domu, ani w samochodzie? Wówczas należy się okupić w koszyk do przewożenia zwierząt Trixie transporter Capri I, który jest plastikowy mobilne modułowe transportery dla zwierząt, z metalową siatką. Wtedy będziemy mieli gwarancję, iż podczas jazdy naszemu zwierzakowi nic się nie stanie, a równocześnie będziemy go mieli szanse zostawić w kącie jakiejś sali, tak by nikomu nie zawadzał i czasami będziemy mogli do niego zaglądać. Najistotniejsze tutaj jest to, żeby kupić klatkę odpowiednią do wielkości naszego ulubieńca.

Wszystko dla się zorganizować

Jak zauważamy, przy odrobinie pomysłu i zaangażowania wszystko uda się załatwić, tak by dziecko było zachwycone, abyśmy my byli zadowoleni i żeby nasz zwierzak nie musiał być sam w domu. Wystarczy tylko trochę pokombinować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>