Zaaranżujmy gustownie wnętrza swojego domu!

Wnętrza w stylu glamour
Dom powinien być całkowicie bezpieczną, ale także ładną przystanią, takim miejscem, w którym to nareszcie człowiek miałby możliwość odpocząć – od pracy, ruchu ulicznego, denerwujących osób, etc. I właśnie dlatego czymś niesamowicie ważnym jest zadbanie o zaaranżowanie wnętrza własnego domu. Oczywiście urządzanie poszczególnych wnętrz jest wieloletnim procesem, który w sumie nigdy się nie kończy, ale i tak przydałoby się zadbać o to by od właśnie dzisiaj być dużo bardziej uradowanym z prezencji własnego gniazdka.

Dąb renesansowy
Autor: cliff1066™
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nostri-imago/3299052870/

Pewnie o aranżowaniu wnętrz napisać można aż tak dużo, że tak naprawdę nie ma możliwości, aby mieć okazję w owym artykule podać dosłownie wszystkie wskazówki, które spowodowałyby, iż np. nasi przyjaciele, po wejściu do pokoju dziennego, powiedzieliby, że mamy kapitalny gust, ponieważ po zmianach zamieszkiwany przez nas dom jest o wiele ładniejszy. Fantastyczne są reprodukcje (www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/3456-kuroda-seiki/) obrazów na płótnie – wiadomo, pewnie nie jesteśmy na liście najzamożniejszych ludzi, a więc najzupełniej odpada kupno choćby oryginalnego Matejki – genialnego polskiego artysty.

Jednak nawet zwykła, relatywnie niedroga reprodukcja, tak czy siak pewnie nie będzie o wiele dużo gorsza! Nierzadko malunki nieznanych, ambitnych malarzy są nieziemskie. Pewnie gdyby zostały trochę wylansowane, bezproblemowo byłyby sprzedawane na czołowych aukcjach w Nowym Jorku albo Tokio. Eleganckie powinny być również ramy do obrazów – pewnie odpadają drogie, pozłacane ramy, ale i w tym przypadku kupno trochę tańszych ram nie może powodować swoistego dyskomfortu. Choć dzisiaj coraz mniej osób, także na nieszczęście mieszkańców Polski, potrafi docenić artyzm, to wciąż piękny obraz na płótnie jest pożądanym towarem.


Nikt nie rzekł, iż urządzanie wnętrz polega wyłącznie na zawieszaniu na ścianę obrazu – to zapewne oczywistość. Jednakowoż to już zostało wspomniane, nie ma sensu poruszać zbyt wielu tematów w jednym artykule, bo i tak nic wartościowego z tego raczej nie wyjdzie. Rada na sam koniec: doceńmy mało znanych malarzy, w żadnym wypadku nie wyrzucajmy do kosza ich obrazów, z uwagą śledźmy ich poczynania. Kto wie, może za 30 lat zdołamy sprzedać dzieło sztuki z wielokrotną przebitką?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>