Wybieranie fotografa ślubnego

fotograf ślubny
„W jakim celu mam tracić pieniądze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie miała ze sobą aparaty fotograficzne. W XXI wieku to nawet przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” – stwierdził przyszły pan młody.

Zanim jednak poprosimy rodzinę tudzież wujka Gienka, by uwiecznili Ten Dzień, warto zapytać stryjka czy oby na pewno nie spóźni się do kościoła. Czy jego żona na pewno nie zapomni w domu torebki? Na ilu ślubach robił zdjęcia i gdzie możemy zobaczyć rezultaty jego poczynań? Niczym duch będzie niezauważalnie przemierzał kościół, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno będzie trzeźwy na weselu?
fotografia ślubna
Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

A teraz pytanie do Młodych: jesteśmy całkowicie przekonani co do swojej gospodarności i chcemy zaoszczędzić akurat na fotografie?

Może bezpieczniej będzie zostawić pytania bez odpowiedzi. Wujkowi dajmy szansę wykazać się w roli gościa, zaś my zatrudnijmy profesjonalnego fotografa. Wszak przysięgę małżeńską (generalnie) składa się raz w życiu…

Pamiętajmy, fotografie to niezastąpione pamiątki z ceremonii ślubnej do jakich regularnie powracamy, dlatego tak istotne jest aby fotograf ślubny zrobił je z precyzją i umiejętnością. Do lamusa odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, dziś większość par udaje się na nie w plener, przez co nasze zdjęcia wychodzą pięknie i niepowtarzalnie. Musimy też uzgodnić wcześniej, którego dnia zdecydujemy się na sesję, w dniu ślubu czy też w czasie podróży poślubnej, podczas gdy wraz ze swoim nowo poślubionym małżonkiem będziemy przechadzać się po urokliwych uliczkach Barcelony. Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej (oferta z wielu miast na ) zdecydujmy się na taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko co nam się podoba, o jakim charakterze ma być sesja. Czy mają być to wyretuszowane fotografie, czy wręcz przeciwnie – naturalne z reporterskimi kadrami?

Zdjęcia fajne portal Hydraulik Services Sp. z o.o zapraszamy plenerowe totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy może bardziej powabne, z domieszką romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów na i pokuśmy się na te, które urzekły nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany nad małżeńskim łożem, jak zatrzymane w ramkach zdjęcia z dnia ślubu. Profesjonalnie wykonane zdjęcia (rozwinięcie tych informacji- idź pod ten adres http://anatewka-manufaktura.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>