Odżywione włosy to marzenie chyba każdej kobiety

włosy
Piękne puszyste włosy to pragnienie chyba każdej kobiety. Lecz aby włosy rzeczywiście były takie, o jakich panie marzą, to trzeba o nie odpowiednio dbać. Szczególnej opieki wymagać będą włosy dłuższe, ale właścicielki krótszych fryzur też muszą o nich regularnie pamiętać. Przede wszystkim należy zadbać o właściwą długość, końcówki włosów należy systematycznie obcinać aby zapewnić im należyty wygląd.

włosy:http://estyl.pl/manufacturer/index/search/a/f/manufacturer/wella
Autor: Racoon
Źródło: Racoon
Nieprzycinane włosy często mogą się rozdwajać na końcach, a to bardzo je osłabia. Istotne jest też regularne rozczesywanie, przez co mogą nabrać połysku i blasku, a jednocześnie usuwane są wszystkie, które już wypadły. Sporo pań zapomina, że na stan włosów ogromny wpływ ma też odżywianie. To w pożywieniu dostarczamy organizmowi praktycznie wszystkich składników niezbędnych do jego budowy, w tym również włosów. Jeżeli dieta będzie zbyt jednolita i mało urozmaicona, to bardzo szybko to się zauważy właśnie na kondycji włosów. Staną się kruche i łamliwe, nie będą błyszczeć a w skrajnym przypadku zaczną wypadać garściami.

Lecz należyta pielęgnacja włosów to także regularne, systematyczne ich mycie. Dobre, markowe szampony stosować można praktycznie każdego dnia, są one łagodne dla skóry i posiadają sporo związków wspomagających ogólną kondycję włosów – czytaj więcej. Rzecz jasna należy używać szamponów wyprodukowanych przez znane firmy kosmetyczne, ponieważ jedynie wtedy można być pewnym, że taki szampon nie będzie szkodził. Dobry szampon musi przejść dermatologiczne badania i nie może zawierać żadnych uczulających lub szkodliwych związków.

szampony
Autor: Barwa
Źródło: Barwa

Na pewno produkty firmy Wella są warte polecenia, sporo kobiet z powodzeniem ich używa przy codziennym myciu, ale także wtedy, gdy będzie chciała fryzurze zapewnić ciekawy, oryginalny odcień. Szampony koloryzujące ma w ofercie także francuska firma Loreal, i są one także coraz częściej wybierane przez wiele kobiet. Sprawdź kosmetyki Loreal na stronie http://www.estyl.pl/manufacturer/index/search/a/f/manufacturer/loreal. Ich dużym plusem jest szybkość zmiany koloru, wystarczy trochę szamponu rozsmarować na włosach i po kilkunastu minutach umyć. Po takiej koloryzacji włosy przez parę tygodni będą kolor utrzymywać, więc jeśli ktoś chce mieć cały czas określony kolor, to co kilka tygodni musi powtórzyć koloryzację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>