Gdy dziecku robi się zimno

Maluch z pieluszką
Dawniej kupowało się zwykły kocyk, obecnie musimy kupić dla naszych dzieci otulacze. Ten produkt, to najzwyczajniej w świecie odpowiednio dopasowany materiał, którym możemy szybko owinąć dziecko. Na sto procent taki otulacz przyda się zaraz po kąpieli i na bank okaże się świetnym rozwiązaniem, gdy będziemy chcieli uśpić naszego malucha. Poza tym, warto zabierać otulacz do wózka, bo gdy będziemy chcieli wyjąc nasze dziecko z wózka, to natychmiast możemy je okryć właśnie otulaczem. Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliśmy się w ten świetny produkt to, natychmiast musimy to zrobić.

Zmiana pieluszki
Autor: Eric E Castro
Źródło: http://www.flickr.com

Takie otulacze (np.- ) na pewno wiele razy przydadzą nam się podczas chłodnych dni czy nocy. W dzisiejszych czasach wszyscy kupują pieluszki , które używa się tylko raz. Jest to szalenie wygodne. Chociaż musimy stwierdzić, że mało ekologiczne, ale – www.fss-finanse.pl – co poradzić, nikt przecież nie będzie teraz kupował tetrowych pieluch. Brakuje nam na to czasu. Dlatego producenci stworzyli pieluszki z kieszonką. To interesująca alternatywa dla zwykłych pieluch jednorazowych. Dlaczego? Otóż, takie pieluszki z kieszonką mają wymienne wkłady. To materiałowa pielucha, która nie pozwala na zmoczenie ubrania, ale daje możliwość nasączyć się wkładowi, który jest w kieszonce. Potem trzeba, po prostu kieszonkę i wkład wyprać. W zależności od firmy, do zrobienia takiej pieluszki użyto różnych materiałów, ale każdy z nich jest sprawdzany pod wieloma kątami i naszemu dziecku nic nie zagraża.

Tego typu pieluszki po założeniu maluchowi nie różnią się niczym od zwykłych pieluch. To , coś w stylu dwóch zszytych kawałków materiału i do środka włożyli gąbeczkę. Jeżeli więc zależałoby nam na tym, by nie patrzeć jedynie na swoją wygodę a też na przyrodę, to na sto procent pieluszki z kieszonką- dla przykładu okażą się dla nas świetną opcją. A jeśli nie chce nam się prać pieluch to nie zrezygnujemy z jednorazowych pieluszek. Choć może, kiedy dowiemy się, że wkłady do pieluszek z kieszonką, jak i same pieluszki schną bardzo szybko, to rozważymy kupno „kieszonek”. A jeśli nie tym sposobem, to może finanse nas przekonają. Zakup kilkunastu pieluszek za pierwszym razem sprawi, że nasz portfel ciut zeszczupleje, ale z czasem, kiedy nie będziemy musieli kupować następnej paczki jednorazowych pieluch stwierdzimy, że był to właściwy wybór. Zresztą bardzo szybko przywykniemy do prania pieluch i tak każdego dnia musimy robić pranie, bo dziecko brudzi całą tonę ubrań, zrobienie dodatkowego prania na pewno nie będzie kłopotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>