Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i jest mróz, warto już zastanowić się nad wakacyjną sylwetką. Do lata jeszcze parę miesięcy, a zatem właśnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic bądź siłownię i ulepszyć nawyki żywnościowe. Kilka tygodni przed wakacjami sale są przepełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w krótkim czasie.To pomyłka, bo poprawianie sylwetki wymaga długich tygodni wytężonej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

siłownia
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Aby zaaplikować sobie właściwy reżim treningowy oraz jadłospis, warto poszukać podpowiedzi w cyberprzestrzeni. Należy koniecznie pamiętać, że każdy jest odmienny i nie można kopiować systemów treningowych i jadłospisów mistrzów bez zmian.

Nie kupuj słabych gazetach kolorowych, gdzie w każdym odcinku zaleca się rzekomo rewelacyjne sposoby na wartościową masę mięśniową w kilkanaście dni. Takie rzeczy są nierealne, nawet przy łykaniu drogich suplementów. Ale pewne artykuły są warte nabycia, w dalszej części prezentujemy kilka odmian.

Thermo fat burner

Taki suplement jest wart zakupu. Przeciętny suplement diety na odchudzanie zwykle ma w sobie kilka popularnych związków, które wspierają pozbywanie się tłuszczu – na przykład kofeinę.

Z analiz wynika, że takie suplementy wykazują silnie działanie energetyzujące, to znaczy mocno wspierają nastrój zawodnika, a ich efektywność jest raczej nieduża.

Budowanie masy na siłowni
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

O ile masz historie z układem krążenia, lepiej nie łykaj takich suplementów, gdyż znaczna zawartość pobudzaczy może sprawić dyskomfort.

Baton białkowy

Największymi nieprzyjaciółmi osoby, która planuje utrzymać ładną sylwetkę, są oczywiście słodycze – więcej -. Mało kto wie, że cukier jest bardziej szkodliwy dla ciała i sylwetki niż oczerniany tłuszcz. Jeśli dopadnie cię chęć na zjedzenie czegoś smacznego warto zakupić sobie parę przepysznych batonów białkowych.

Tego typu artykuły są najczęściej produkowane z białka mlecznego oraz innych substancji. W Polsce można kupić duży wachlarz smaków i rodzajów batonów białkowych, każdy odszuka sobie swój ukochany wspaniały smak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>