Zobacz, jakie rzeczy umie kultowa zabawka Furby

Marzysz o psie, ale mama z tatą nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz zrobić prezent osobie, którą lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji świetnie poradzi sobie Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Po raz pierwszy zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i nieomal błyskawicznie przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej.

Na pewno zainteresują Cię opisywane informacje, więc przestudiuj szczegółowo oryginalny materiał, który zawiera wiele wartych zapamiętania faktów, to zbliżona tematyka jak w tym materiale.

Jednak nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, zachwycają nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż się spodziewaliśmy. Niestety, mimo iż Furby kontaktował się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa po polsku. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem skradła nasze serca. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i charakter, uczymy mowy, opiekujemy się nim, karmimy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (zobacz ceny zabawek furby) posiada receptory na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na przytulanie, łaskotanie oraz karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż umie dziękować i pożegnać nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futerko czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie zrzuca swego wielobarwnego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem.

Jeżeli masz ochotę poznać większą ilość informacji na prezentowany temat – odsyłam tutaj (http://copyline.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-wielofunkcyjne-nowe/), ponieważ odnajdziesz tam dokładne dane, które wyjątkowo Cię zafascynują.

Możemy zgrać bardzo prostą i darmową aplikację a następnie postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka możemy kupić w tak wielu oryginalnych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze wymarzony dla siebie model – czytaj to na

Leave a Reply

*