Spraw sobie dzienną dawkę rozrywki w wolne popołudnie

Gry są w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej popularnych rozrywek domowych obok telewizji czy Internetu. Wielu ludzi stało się pasjonatami, fanatykami. To coś niesamowitego – grając odwiedzamy równoległe światy – możemy być stworzoną przez siebie wirtualną osobą. Posiadanie komputera albo Play Station w mieszkaniu stało się już dla wielu standardem. Każdy człowiek może odnaleźć pośród propozycji coś dla siebie – dotycząbowiem wielorakich aspektów – od gier fantasy, poprzez gry muzyczne aż po strategiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kupując grętrzeba więc kupić rodzaj, który na pewno wzbudzi nasze zainteresowanie. Mamy możliwość poszukiwać w wśród wielu oferowanych nam opcji. W artykule opisano kilka zupełnie zróżnicowanych propozycji dla ludzi o zróżnicowanych gustach:.

screen z Far Cry 3

Autor: Joshua Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś zainteresowany tańcem, chciałbyś nauczyć się kilku nowych ruchów lub rozkręcać każdą imprezę u siebie w mieszkaniu to koniecznie powinieneś zapoznać się z grą jaką jest Dance Star Party. Z tą grą możesz nauczyć się tańczyć, obserwować później swoje umiejętności obserwując swe poczynania na wideo a przy okazji dzielić się swoimi poczynaniami w sieci. Gra (Dance Star Party) więc staje się wspaniałą opcją na każdą imprezę, korzystanie z niej oferuje sporo pozytywnych emocji i wspaniałej rozrywki użytkownikom. Odpowiednia dla osób w każdym przedziale wiekowym.

dla graczy

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Dla ludzi kochających wyzwania dobrą opcją jest Far Cry 3. W grze tej jesteśmy facetem, którego zadaniem jest życie w bardzo trudnych warunkach – jest on na wyspie, gdzie są niebezpieczne warunki przetrwania. Gracz samodzielniedecyduje o sposobie przetrwania – masz możliwość unikać walki albo starać się o przetrwanie poprzez rozwiązania bardziej niebezpieczne. To Ty wybierasz jaki chcesz być i jaką drogą podążasz walcząc o przetrwanie. Gdy interesują Cię tego rodzaju gry, zerknij: świetna gra na tej stronie.

Dla ludzi preferujących science fiction i fantasy świetną grą jest StarCraft II: Heart of the Swarm.W tej grze jesteśmy jao przywódczyni rasy Zergów. W grze tej mamy możliwość gry multiplayer. StarCraft II: Heart of the Swarm stworzona jest z kilkunastu poziomów, zajmuje wiele godzin, więc jest to inwestycja, która umili wolny czas na wiele dni.

Leave a Reply

*