Dlaczego gra na playstation GTA odniosła aż tak ogromny sukces?

Bardzo często rzeczywistość jest taka, że nawet osoby, które kompletnie nie interesują się grami komputerowymi – albo konsolowymi, najzwyczajniej przepadają za GTA. Cóż, to nie dziwi. Można śmiało powiedzieć, że GTA jest najwspanialszą grą jaka została opublikowana w ostatnich latach. Oczywiście zapewne masa graczy najzupełniej nie zgadza się z takową opinią.

GTA 5

Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże to pewne oczywiste, że wszyscy mamy nieco inne upodobania. No cóż, z jakiego powodu zatem, gdy została wydana na rynku gta 5 (zobacz informacje dotyczące gry gta 5) niezmiernie wielu graczy niemal nie było w stanie gadać na inne tematy? Można w sumie powiedzieć, że akurat twórcy GTA odpowiednio umieją połączyć świetną fabułę ze względną prostotą. A więc nawet dzieciaki bez żadnego kłopotu radzą sobie z obsługiwaniem tej niezwykłej gierki. Trzeba także napisać, że jakby nie patrzeć możliwość bycia silnym gangsterem, który jeździ po wielkich metropoliach jest praktycznie czymś na wagę złota.

W ogromnym błędzie są gracze, którzy myślą, że GTA cechuje ponadprzeciętny schematyzm. Oczywiście być może nawet na pierwszy rzut oka faktycznie możemy pomyśleć, iż GTA jest w sumie wielkim schematem. Jednakże mnogość najróżniejszych misji sprawia, że z całą pewnością nie można w taki sposób rozumować. Pozostaje mieć nadzieję, iż niedługo kolejny raz twórcy GTA dadzą swoim fanom następną edycję gierki… Zapewne nieco poczekamy, lecz z całą pewnością następna część będzie jeszcze bardziej genialna, niż poprzednie. No co, powinniśmy w każdym przypadku myśleć w optymistyczny sposób.

scena z gta v

Autor: Videogame Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Należy także powiedzieć, że generalnie Playstation to najbardziej wskazane rozwiązanie dla takich osób, które chcą grywać w GTA! Fakty są takie, iż zwłaszcza playstation network to niezwykła funkcja, dzięki której nareszcie mamy okazję grać z innymi ludźmi (nowości z playstation network na Oczywiście Playstation to często całkiem spory koszt – a więc nie może dziwić, że akurat w Polsce jest sprzedawanych dużo mniej sprzętów oraz gier, niż w Stanach Zjednoczonych albo UK. Porada dla takich osób, które mimo kłopotów finansowych nie chcą rezygnować z Playstation? Warto rozejrzeć się po aukcjach internetowych.

Leave a Reply

*