Wyprawka malucha, czyli przedmioty o których nie możemy zapomnieć spodziewając się noworodka

Firma Phillips Avent to dobrej jakości produkty dla niemowląt oraz matek karmiących. Produkowane w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Lubione przez rodzicielki na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, asortymenty startowe oraz kubki. Phillips Avent ułatwia karmienie oferując pożyteczne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, zbiorniki Avent do składowania pokarmu oraz wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, zilustrujemy po krotce smoczki Avent . Ortodontyczne, łagodne i proporcjonalne smoczki zaprojektowano z dbałością o zwyczajny rozwój podniebienia, zębów a także dziąseł dziecka, nawet jeśli smoczek obróci się w jamie ustnej. Sześć dziurek w tarczy uniemożliwia gromadzeniu się śliny i redukują ryzyko podrażnienia skóry, co wzmacnia komfort dziecka . Smoczek posiada osłonkę ochronną na zatrzask, dzięki czemu utrzymany jest w czystości i nie wymaga dodatkowego opakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT są zrobione z bezwonnego silikonu, nie mają aromatu ani zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej je zaakceptuje.

Firma Avent to także dodatki dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Wspaniały dla wzrastających maluchów. Zapewnia dziecku naukę samodzielnego picia bez nieładu. W następstwie kontaktu z ustami uaktywniany jest specjalny zawór przeciwdziałający rozlewaniu. Pozwala on picie z dowolnego punktu wokół krawędzi kubka – tak samo jak kubki dla dorosłych. Prosta nauka samodzielnego picia: bez ustnika a także słomki, szczególny zawór przeciwdziałający rozlewaniu uaktywniany ustami zawór >>> zawór kulowy wrocław inspiruje do samodzielnego picia.

Zawór o błyskawicznym wypływie gwarantuje wygodne picie, idealny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Ochronna higieniczna przykrywka sprawia, że kubek jest stale czysty, a uchwyty do nauki picia udostępniają dziecku trzymanie kubka. Chcąc zagwarantować maluchowi wszystko co najlepsze i na najwyższym poziomie promujemy zainteresować się ofertą przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Jakość materiałów i długi okres użytkowania tych elementów, powoduje to, że powinno się w nie zainwestować.

Leave a Reply

*