Wózek do malowania linii – nieduży „pojazd”, który ma niezmiernie obszerne zastosowanie

Parking, garaż, magazyn, chodnik, boisko do gry w piłkę nożną. Z pozoru nie istnieje między nimi żaden związek. Ale gdy przyjrzymy się im bliżej dostrzeżemy pewne podobieństwa.

Ślady działania małego „pojazdu”.
ulotki

Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com

Widać wyraźnie, iż wózek do malowania linii ma nadzwyczaj obszerne zastosowanie Na rynku znajdziemy masę wielorakich modeli wspomnianych urządzeń. Pojawia się, więc pytanie: który wybrać? Wiele zależy od tego, jaki typ powierzchni chcemy oznakować. Do znaczenia trawy z reguły używa się wózków na specjalną farbę. Charakteryzuje ją dobra przyczepność, odporność na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak choćby deszcz czy śnieg. Poza tym nie żółknie i nie wywiera negatywnego wpływu na otoczenie. Emulsję nierzadko stosuje się również przy malowaniu pomieszczeń zamkniętych. Argumentów potwierdzających rzeczoną tezę nie brakuje. Aby się o tym przekonać wystarczy rzucić okiem na magazyny, gdzie obok specyficznych linii znaleźć można odbojnice regałowe. Co kryje się pod tym pojęciem? Zabezpieczenia słupów regałów średniego oraz wysokiego składowania przed uszkodzeniem odbojnic regałowych. Mają one różne wymiary, co pozwala bez trudu dopasować je do indywidualnych wymagań. Są mocowane do posadzki przy użyciu kotew.

Odbojnice regałowe produkuje się z wysokogatunkowej stali o olbrzymiej wytrzymałości, antykorozyjnych własnościach bądź też tworzywa pochłaniającego energię uderzeń.

Leave a Reply

*