Wełna parzona, kontra owcza skóra gotowana – czyli, owca skóra owczej skórze nie równa Część 2

W wcześniejszym artykule zainteresowaliśmy się tematyką wełny parzonej, lekko podłapując tematykę wełny gotowanej. W tej części felietonu dokończymy tematykę owczej skóry gotowanej a także stworzymy małe podsumowanie.

ubrania

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Wełna gotowana – to tkanina, która posiada bardzo szeroką gamę dowiedz się więcej o wełnie parzonej na lamalama.plełnie parzonej na W zestawieniu do owczej skóry parzonej, nie jest „zbita” lecz miękka, bardzo milutka w dotyku, elastyczna, mięsista, a także „lejąca”. Materiał ten może nadawać się na najbardziej zimną porę roczku (chociaż potrzebuje plusowej podszewki). W jaki sposób wspomniane było we pisanym wcześniej felietonie, tkanina ten trudno się brudzi|, jednakże nie było spisane, iż dzięki swej fakturze nie uczula tak jak tradycyjna wełna. Najczęściej stosowanymi do produkcji owczej skóry gotowanej są: wełniane przędze, albo przędze z włókien nienaturalnych. Bywa także bogatsza różnego typu użytkowania, ponieważ pasuje także do produkcji ubrań męskiej.
biała sukienka

Autor: RomitaGirl67
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracje - krajobraz

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ważne czy wełna gotowana albo wełna parzona – są w posiadaniu one wielka game barw a także wzorów w osobistym asortymencie, między innymi: krateczkę, tak nazywanym „melanżu”, wielokolorowe – na lamalama.pl znajdziesz szczegółową ofertęegółową ofertę). Wiele może zależeć od sklepiku, jednakże ceny tych produktów mają wahania pośrednio od stówy do kilku stów. Oczywiście można je także kupić z „drugiej ręki”, wtedy koszta będą adekwatnie mniejsze.

Podsumowując: czy owca skóra owczej skórze nie taki sam? spoglądając na każdą rzecz, co zostało wymieniane, obie owczej skóry rozróżniają się od samych siebie – lecz nie tak mocno jakżeby się mogło zdawać. Która wspanialsza, bardziej wygodna – to pozostawiamy Waszej ocenie. Kto wie, może w tej feerii kolorów oraz kształtów odnajdziecie swojego „mięciutkiego” ulubieńca?

Leave a Reply

*