W dzisiejszych czasach rodzicielstwo jest coraz bardziej odpowiedzialne – pragniemy tego, co korzystne dla naszych dzieci, dlatego chcemy ustrzec je przed chemią

Niestety lata w jakich musimy żyć należą do jednych z najbardziej skażonych w dziejach człowieka. We wszystkim mamy substancje trujące – w jedzeniu, kosmetykach, ubraniach, a nawet zabawkach.

zabawki drewniane

Autor: MaxiScharfenberg
Źródło: http://www.flickr.com
Często autka importowane z Azji nie zaliczają się do zdrowych, chociaż są niezwykle tanie. Po jakimś czasie i wnikliwych badaniach dowiadujemy się, że najtańsze tworzywo używane do stworzenia zabawek jest przykładowo rakogenne (zabawki drewniane).

Udało nam się przyciągnąć Twoją myśl naszym interesującym wpisem? Rewelacyjnie. Zatem zapraszamy – kliknij w link hotel dla konia i przejdź do następnej witryny po szczegóły.

Musimy stać się odpowiedzialnymi rodzicami, którzy uchronią swoje dziecko przed takimi towarami.

klocki drewniane

Autor: jareed
Źródło: http://www.flickr.com
Z tej przyczyny coraz chętniej polskie mamy wybierają rodzimych producentów zabawek, którzy posiadają wszelkie certyfikaty i wypełniają unijne normy. Takie zabawki nie są tak niedrogie, jak te z Azji, ale kiedy chodzi o zdrowie oraz życie swojej pociechy, to nie można żałować pieniędzy. W ostatnich czasach dużym sukcesem cieszą się zabawki drewniane, gdyż są one eko. Owe zabawki rozwijają pomysłowość i zdolności manualne (masaż leczniczy kraków) oraz są bezpieczne. Dziecko może je brać do buzi i nie przyniesie to najmniejszych negatywnych konsekwencji. Zabawki drewniane są tworzone dla chłopców i dla dziewczynek. Możemy kupić drewniane chatki, pociągi albo klocki drewniane pełna oferta dostępna na . Zabawki zawsze są pokrywane atestowanymi lakierami bez metali ciężkich.

Warto troszczyć się o zdrowy rozwój swojego brzdąca. Z tego powodu należy ubierać je w naturalne ciuch, żywić zdrowymi owocami i warzywami i dawać mu ekologiczne zabawki drewniane.

Leave a Reply

*