W jaki sposób powiększyć swoje libido?

Słabe libido nie jest ogromnym problemem – jeśli objawia się raz na jakiś czas. Jednakowoż jeśli ktoś ciągle skarży się na brak libido, powinien rozpocząć tak jakby walkę z tym zjawiskiem. Zatem wszyscy zainteresowani podwyższeniem swojego libido – lub libido faceta/kobiety, powinni zapoznać się z poradami umieszczonymi przez tego człowieka, który miał bardzo duże kłopoty z libido, praktycznie zawalił się jego długoletni związek, lecz na całe szczęście dał sobie radę. W końcu libido tak czy siak nie jest nieuleczalnym schorzeniem, to akurat coś pewnego.

Można w sumie powiedzieć, że dużo może dać diametralna zmiana jadłospisu. Zatem należy jeść dużo więcej owoców oraz warzyw – smaczne to, a do tego bardzo zdrowe. Trzeba także szamać dużo więcej ryb: no przynajmniej co piątek. I nawet jeśli nie jesteśmy przesadnie religijnymi osobami, i tak nie powinniśmy sądzić, że jedzenie mięsa w piątek jest OK. Tzn. równie dobrze moglibyśmy wybrać jakiś inny dzień, lecz wydaje się, iż właśnie piątek jest strzałem w dziesiątkę. Efektywne w walce o wyższe libido są także suplementy diety.

Jeżeli szukasz innych informacji na prezentowany temat, to także rzuć okiem na psychoterapia indywidualna katowice analogiczne materiały, które podnoszą tę problematykę.

Wiadoma sprawa – ciężko o bardzo efektywny suplement diety, lecz tak naprawdę można w sumie powiedzieć, że zwłaszcza naturalne suplementy są OK (więcej o suplementach). A co najważniejsze, charakteryzują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem. Bo o tym trzeba zawsze pamiętać – ciężko uważać, iż czymś OK jest to, aby dla większego libido najzwyczajniej się podtruwać!

seksuolog

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również mocniej docenić usługi lekarzy. Najczęściej nawet jeśli miewamy kłopoty erotyczne, i nie tylko chodzi o libido, nie poszukujemy pomocy w gabinetach lekarzy seksuologów. No wiadomo – dopiero od kilku lat polskie społeczeństwo jest „nowoczesne”, wcześniej, mowa o PRL-u, seks był niejako tematem zamkniętym, lecz dzisiaj uczęszczanie do seksuologa nie jest żadnym powodem do wstydzenia się. Bez przesady: seksuolog nie ugryzie, w żadnym przypadku nie poda postronnym osobom naszych wszystkich sekretów. A co najistotniejsze, tylko seksuolog ma okazję przepisać nam lek na libido – w wielu przypadkach takie medykamenty są niesamowicie skuteczne, co do tego ciężko miewać jakieś wątpliwości (dowiedz się więcej).

Szukasz użytecznych informacji? To dobrze, ta strona internetowa jerzy zięba sklep internetowy z pewnością Cię zaciekawi, gdyż znajdziesz tam dużo bardzo pożytecznych informacji.

Zatem walczmy o własne libido, bo jeśli kłopoty z popędem seksualnym mamy przez bardzo długi okres czasu, zapewne z dnia na dzień nie zdołamy dojść do pełni zdrowia. To chyba pewne.

Leave a Reply

*