W jaki sposób dobierać najważniejsze elementy garderoby, aby w każdej sytuacji wyglądać nienagannie – parę praktycznych wskazówek

Modny, ale i właściwy do określonej okoliczności ubiór staje się priorytetem tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Choć ponoć nie ocenia się książki po okładce, to Jednakże nasza uwaga z konieczności skupia się na aparycji, szczególnie wtedy, kiedy mamy przed sobą nowo poznaną osobę. Chcąc nie chcąc jesteśmy zmuszeni w większym bądź mniejszym stopniu dbać o swój wygląd, co pewien czas chodząc do salonu fryzjerskiego, kosmetyczki czy w końcu do galerii handlowych.

Teraz można zamówić prawdopodobnie wszystko, zatem o modowe gafy nietrudno. Całe szczęście, że styliści mogą podsunąć nam parę użytecznych wskazówek.

bluza

Autor: Rhona-Mae Arca
Źródło: http://www.flickr.com

Najprostszą poradą jest zaproponowanie pięćdziesięciolatce udającej się centrum handlowego, żeby kupowała tylko markowe ubrania, w tym także i te sportowe. Oczywiście nie każda bluzka z metką cenionego wytwórcy da gwarancję, że dana stylizacja będzie udana, lecz na pewno odzież zakupiona w sklepie jest lepsza jakościowo od tej oferowanej na osiedlowym targu, a to jest tak samo ważne. Identyczna zasada dotyczy też obuwia – buty damskie Guess chociaż czasem kosztują niemal osiemset złotych, to jednak są bardziej wygodne niż np. kozaki za 200 zł. A na porządnych ubraniach i butach zależy nie tylko i wyłącznie damom interesującym się aktualnymi trendami w modzie, lecz i facetom uprawiającym różne sporty. Nawet sportowcy amatorzy wolą kupić szorty kąpielowe reebok lub czepki kąpielowe ze znakiem firmowym Nike niż najzwyklejszą odzież sportową na bazarze. Te produkty znajdziesz tu: zobacz oferty.
Dobrą wskazówką jest także polecenie osobie idącej na zakupy, żeby wybierała zawsze modne elementy garderoby – zamiast szukać granatowych lnianych spodni, lepiej zakupić te dżinsowe bądź ze sztruksu, a do zestawu dołożyć jeszcze śnieżnobiałą koszulę z krótkim rękawem.

Panom, tak tym po dwudziestce, jak i tym po pięćdziesiątce możemy z powodzeniem zaproponować polary męskie w ciemniejszych odcieniach, zamiast wełnianych swetrów w poziome paski. Kto jednakże chciałby diametralnie zmienić własny wygląd, ten może poszukać w sieci całkiem nowoczesnych modeli ubrań. Dla przykładu, czterdziestolatki, które w najbliższym miesiącu idą na raut do ekskluzywnej restauracji w żadnym wypadku nie muszą zakładać czarnych sukni – kombinezony damskie wieczorowe są równie eleganckie, rzecz jasna jeśli tylko są uszyte z dobrych gatunkowo materiałów, a ubiór jest właściwie dobrany do danej sylwetki. Najlepsza moda tylko tu: polary (tutaj więcej o tym) męskie w Ceneo.

Leave a Reply

*