W jaki sposób właściwie oznaczyć teren prac ziemnych?

Obecnie nie poszanowanie reguł BHP uważane jest za ważne przewinienie, które jest przyczyną ogromnych kar pieniężnych oraz zatrzymaniem prac budowlanych. W niniejszym artykule opowiemy o najczęściej zaniedbywanym przepisie.

garnitur

Autor: Ervins Strauhmanis
Źródło: http://www.flickr.com
Po skończonych pracach, pracownicy nader często nie pamiętają, żeby prawidłowo oznakować teren prac. Jest to powodem wypadków, gdzie czasem poważnym urazom ulegają piesi, jacy nie spostrzegli po ciemku wykopu. Jeśli jesteś pracodawcą, z pewnością rozumiesz, iż powiązane jest to z późniejszymi problemami. Z doświadczeń wynika, iż w zupełności wystarczająca jest taśma pcv, jaką na koniec dnia robót trzeba oznaczyć teren robót taśm PCV. Czynność owa często omijana przez robotników młodych, jacy nie posiadają doświadczeń zawodowych. Natomiast to właśnie Ty na samym początku zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności. Z tego powodu zobligowany jesteś do zadbania o wystarczającą ilość rolek taśmy, lecz nie uważaj tego za niepotrzebny koszt. Ta zwykła taśma będzie dla Ciebie formą reklamy. Spytasz jak? Taśma, jaką stosuje się do oznaczania obszarów robót, musi być dobrze widoczna, ale wcale nie musi być żółta. Dlatego taśma z nadrukiem logo twojej firmy nie jedynie uwidoczni teren robót, lecz będzie genialną formą promocji twej firmy koniecznie zobacz .

Jeżeli chcesz przeczytać większą ilość wiadomości na prezentowany temat, to zerknij na opublikowany post a znajdziesz podobne interesujące informacje.

Inną prawie wcale nie szanowanym przepisem jest oznaczenie rury przez rozłożenie taśmy w rowie przed jego przysypaniem. Taśma pcv (https://www.ekurtyny.pl/) powinna znajdować się nad rurą po to żeby następni robotnicy mogli łatwo znaleźć instalację. Jak na złość nader nagminne są przypadki uszkodzenia rury, ponieważ nie została odpowiednio oznakowana.

Taśma z pcv chociaż wydaje się być zbędna to jednak jedynie ona może odpowiednio oraz w dodatku w ekonomiczny sposób zabezpieczyć teren prac. Ponadto dobrze zareklamuje przedsiębiorstwo.

Leave a Reply

*