W jaki sposób się zmieniał sprzęt do golenia w ciągu ostatnich lat, dlaczego powinno się wrócić do starych technik

Zadbany mężczyzna to mężczyzna bez zarostu, to jedna z najważniejszych reguł dotyczących właściwego wyglądu. Aktualnie, w epoce wieloostrzowych maszynek i golarek elektrycznych raczej nie będzie żadnych problemów. Producenci sprzętu co rusz dodają kolejne ostrza do maszynek, pianki do golenia prawie że same się rozsmarowują na twarzach, a jeśli ktoś zdecyduje się załatwić wszystko bez cięcia, to do wyboru będzie miał wiele elektrycznych urządzeń.

akcesoria do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak to wszystko będzie kosztować, i to wcale niemało, typowy mężczyzna na kosmetyczne akcesoria potrafi wydać blisko sto złotych, a przecież mężczyźni to prawie pół ludności na ziemi. Jednak tego typu pogoń za kolejnym dołożonym ostrzem czy paskiem nawilżającym nie będzie w trosce o nasze twarze, ale o konta firm produkujących. Dawniej nabywając zestaw do golenia truefitt &hill miało się go na lata. Porządnie wykonany, z doskonałej jakości materiałów, wymagał tylko zmieniania żyletek na nowe.

Lecz przy tego typu polityce światowe koncerny niewiele by zarabiały, a na maszynkach, które po jednorazowym goleniu trzeba będzie wyrzucić zarobić można już całkiem sporo. Aktualnie coraz większa liczba panów jest zdania, że ileś tam ostrzy wcale nie będzie się lepiej sprawdzać przy goleniu, i wracają oni do typowych maszynek na żyletki czy brzytew. Wprawdzie tego typu golenie będzie zajmować więcej czasu, bo trzeba przecież przygotować krem drharris, następnie rozprowadzić go delikatnym pędzlem Baxter California po twarzy, a dopiero na koniec delikatnie pozbyć się zarostu.

Golenie było kiedyś rytuałem, trwającym niekiedy i pół godziny ale dawał on wiele przyjemności i satysfakcji. I współczesnym panom trochę tego brakuje, dostrzegli oni że przez technologiczny postęp zaczęli dużo tracić. Stąd też bierze się rosnąca popularność typowych form golenia.

Sprawdź również inne archiwum artykułów podnoszących prezentowany temat – bez strachu – wejście za darmo (https://eclest.pl/stymulatory-tkankowe-szkolenie.html), więc wejdź na ten link!

Powstaje coraz więcej sklepów oferujących najróżniejsze brzytwy, maszynki i akcesoria, i cały czas mają one kolejnych klientów. Panowie wiedzą bowiem, że za takie golenie nie tylko będą musieli mniej zapłacić, lecz jego rezultaty będą dużo lepsze.

Leave a Reply

*