W jaki sposób dosyć szybko możemy oczyścić swój organizm z toksykantów?

Przeróżne substancje trujące są w każdym miejscu, nie tylko w powietrzu, które wdychamy, ale też w posiłkach czy w napojach. Człowiek nie jest w stanie uniknąć powtarzalnego zatruwania swojego organizmu.
Mimo faktu, że nasze ciało jest przystosowane do usuwania zbędnych i trujących substancji, to jednak nie w każdym wypadku może sobie poradzić z ich nadmierną ilością.

mężczyzna w okularach z czarnymi obramowaniami

Autor: Kyrre Gjerstad
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też czasem powinniśmy pomóc ciału oraz odmienić naszą dietę. Moglibyśmy w ten sposób zapobiegać wielu chorobom czy też problemom, jak przykładowo zaburzenie koncentracji, alergia, bólom głowy czy też nawet nowotworom. Przeprowadzane ostatnio badania przekonują już, że dla dużej ilości osób problem z pozbyciem się niepotrzebnych kilogramów jest związany z za dużą ilością toksyn mieszczących się w ich organizmach. Regularne odtruwanie ciała to warunek wymagany do zachowania zdrowego życia oraz właściwego zdrowia. Czasami warto zrobić sobie detoks (Alkater – detoks warszawa) dla zdrowia oraz dla urody.
nadwaga
alergolog

Autor: vxla
Źródło: http://www.flickr.com
Oczyszczanie oraz odtruwanie naszego ciała to warunek dobrego zdrowia. Należałoby zatem pomyśleć o olbrzymim oczyszczaniu ciała na poważnie. Istnieje wiele sposobów na detoksykację swojego ciała z nadmiernej liczby substancje toksycznych. Poniżej odnajdziesz kilka z najpopularniejszych metod: głodówka jest zalecana dla osób, które nie cierpią na którekolwiek zaburzenie takiego typu jak przykładowo cukrzyca czy też problemy z nadciśnieniem. Głodówka to doskonałe rozwiązanie, ale należy zawsze zachować umiar. Odmienny sposób to dieta jednostronna, która jest lepszym wyjściem, niż wspomniana wcześniej głodówka. Taka dieta jest oparta na spożywaniu przez 2 dni tego samego typu produktów, dla przykładu gruszek.

Należy jednak pamiętać również o wodzie. Kolejnym sposobem jest dieta sokowa, zatem dieta, która trwa ok. dwa tygodnie. W czasie jej używania trzeba co najmniej 3 razy na dzień pić połowę filiżanki soku z kapusty kiszonej lub buraka i marchewki.

Leave a Reply

*