W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie bez samochodów, ponieważ bardzo ułatwiają funkcjonowanie

Dzisiaj żyjemy w czasach, gdy wszyscy się gdzieś śpieszą, a czas jest na wagę złota. Z tego powodu spory procent rodzin posiada samochód, by prędko i bez problemów móc się przemieszczać.
Wyobraźmy sobie, że nasze maleństwo ma wysoką temperaturę, a my musimy zabrać je na przystanek i jechać komunikacją miejską do szPITala, albo wybieramy się z szkrabami nad Bałtyk i wszystkie walizki jesteśmy zmuszeni dźwigać na dworzec PKP – okropna męka.

ocena

Autor: Doc Searls
Źródło: http://www.flickr.com
dokumenty

Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Autem zawsze jest wygodniej i prędko. W szczególności jeżeli posiadamy dzieci i przykładowo po szkole chcemy je prędko zawieźć na pozalekcyjne kursy (korepetycje biologia) z gry na fortepianie czy karate. Wtedy auto jest niezastąpione, żeby być mobilnym. Nie każdego stać jednak na to, by nabyć auto za gotówkę. Zwłaszcza jeśli mamy małe oseski, to wydatki na życie szalenie rosną. Jednak nie wolno się martwić, gdyż jeśli pracujemy na etacie, to bez kłopotu w niejednym banku otrzymamy kredyt na samochód. Będzie on na pewno dogodny dla nas, co da nam możliwość normalnie spłacać dług przez wybrany przedział czasu. Wiele banków proponuje różnego typu promocje – przykładowo upusty dla młodych małżeństw albo wielodzietnych rodzin. Należy tylko szukać fajnych ofert w sieci albo popytać znajomych.

Możliwe, że spora część z nich wzięła taki kredyt i będą w stanie nas uspokoić, że nie jest to wcale zbyt obciążające dla naszego budżetu, jeżeli kredyt (zobacz pożyczka hipoteczna wrocław) na samochód rozSądnie rozłożymy na niewielki raty. Wtedy będzie prawie nieodczuwalny dla naszej rodziny oraz będziemy mogli żyć jak dotychczas.

Leave a Reply

*