Szkolenia Prince2 dla pracowników – tego rodzaju inwestycja jest opłacalna. Czytaj w naszym tekście!

Odpowiadając na postawione w tytule pytanie, trzeba stwierdzić, że jak najbardziej warto. Współcześni pracodawcy powinni uświadomić sobie, że pracownicy są najważniejszym zasobem firmy i to właśnie w nich winno się inwestować duże środki finansowe, gdyż zwróci się to w przyszłości.

szkolenie dla firmy

Autor: alexvllv
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy pracownik wysyłany na szkolenie czuje się dumny i zachodzi swego typu więź między nim, a firmą – jest to najprostsza droga do poprawienia wizerunku firmy. Z drugiej strony, zróżnicowane szkolenia są stosunkowo niedrogie, gdy weźmiemy pod uwagę uzyskiwane korzyści czy też koszty innego typu inwestycji w przedsiębiorstwie.

Weźmy za przykład szeroko rozumiane zarządzanie projektem, które jest kluczowe w dzisiejszych czasach. Bez tego niemożliwe jest efektywne kierowanie działalnością aby osiągnąć wcześniej ustalone cele. Jedną z najpopularniejszych metod zarządzania projektami w dzisiejszych czasach jest Prince2, która robi prawdziwą furorę. Dzieli ona poszczególny projekt najpierw na 7 procesów pierwszego rzędu, a w dalszej kolejności na następne podprocesy przyporządkowane wybranym etapom.

Otwórz ten link! Na stronie zobaczysz interesujące informacje na to zagadnienie, omówione w tekście.

Mimo, że metodę tą krytykuje się z powodu ogromnej ilości dodatkowej dokumentacji, zbiera również wiele pozytywnych komentarzy zachęcających do skorzystania z niej.

szkolenie dla pracowników firmy

Autor: mik Krakow
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli interesuje i nas, pracodawców, to być może warto oddelegować swoich pracowników wyższego szczebla na wybrane szkolenia (zobacz np. ofertę kursów na Prince2? W pierwszym odruchu, tego typu przedsięwzięcie może wydawać się dość kosztowne, jednakże jest to inwestycja w pracownika – najważniejszy zasób każdej firmy.
Szkolenia Prince2 dla pracowników – tego rodzaju inwestycja opłaci się

Takie szkolenie trwa przeważnie 5-6 dni, ale można po jego zakończeniu otrzymać nawet 2 uprawnienia czy też certyfikaty w tym zakresie. Przed zainwestowaniem jakiejkolwiek kwoty środków finansowych konieczne jest szczegółowe zapoznanie się z tematem tak, aby nie było w przyszłości żadnej niespodzianki i niezadowolenia z powodu szkoleń. Jednakże ze zdecydowanej większości takich szkoleń (rekomenduję cykl szkoleniowy: zarządzanie talentami szkolenie Franklin Covey) uczestnicy są wyjątkowo zadowoleni. Wystarczy wprowadzić odpowiednie hasło w wyszukiwarkę internetową, by zapoznać się z dokładnymi informacjami dotyczącymi tego rodzaju szkoleń.

Leave a Reply

*