W co się bawi Twoje dziecko

Autor: timsamoff

Opieka nad maluchem to nie bułka z masłem. Schody ujawniają się na każdym etapie rozwoju małego człowieka – dotyczą tego, czym karmić, dobierać ubrania i jak uczyć. Dużo mam i ojców również nie wie, jakie zabawki przypadną do gustu maluchowi. W moim artykule postaram się służyć radą i zaprezentować wam kilka dobrych produktów, na które trzeba zwrócić uwagę rozglądając się po półkach z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla dojrzalszych potomków. Przedstawiam lalki monster high.

Lalki monster high silnie różnią się tematyką od klasycznych Barbie. Sportretowani zostali pod ich postacią lekko upiorni uczniowie z bajkowej szkoły licealnej dla „potworów”. Figurki są intrygująco zaprojektowane i utrzymane w niezwykłej palecie palecie. Lalki zostały oczywiście przeznaczone dla kobietek w wieku ponad dziesięć lat. Do zestawu da się nabyć też klimatyczne gadżety – na przykład pamiętniki oraz plany lekcji. Lalki monster high są niesamowicie modne, zatem nie zdziw się, jak twoja córeczka sama poprosi cię o tę zabawkę.

Dziewczynkę ucieszą z pewnością mebelki dla dzieci, świetnie pasujące do każdego modelu figurek. Dziecko pokocha możliwość przystrojenia własnego mieszkanka. Taka rekreacja skutecznie rozwija kreatywność, co może przynieść dużą korzyść w przyszłości.

Autor: Plast Team i LEGO ®

Lego Dino to świeża propozycja od renomowanego wytwórcy klocków. Jak mówi sama nazwa serii zabawek, motywem przewodnim zestawów są dinozaury. Twój potomek pomoże ludzikom w kolekcjonowaniu dinozaurów. To idealna okazja dla malucha, by nauczył się trochę o tych nieżyjących już potworach – te informacje przydadzą się z pewnością w szkole. Klocki Lego Dino efektywnie pobudzą myślenie abstrakcyjne i kreatywność malucha. W punktach firmowych znajdziesz również inne komplety, na przykład z Władcy Pierścieni lub serii George’a Lucasa.

Kolejną renomowaną pozycją są zabawki matchbox. Mali mężczyźni ubóstwiają kolorowe samochody i pojazdy, dlatego bądź pewien, że będą wiele dni bawić się takim prezentem. Spraw swojemu potomkowi ładny wóz strażacki, a satysfakcja jego będzie długotrwała. Schody – serwis internetowy

Źródło: Krainazabawy.pl

Leave a Reply

*