Aranżacja sypialni – odśwież swoją sypialnię i zachwyć przyjaciół.

W tym tekście opiszę wam mój pomysł na małą sypialnię. Niewielkie wnętrze urządziłam w kolorze miętowym. Mój pokój do spania jest naprawdę mały. Przez to znajdziemy w nim tylko spore łóżko i dwie niewielkie szafeczki nocne. W momencie urządzania wnętrz nie dysponowałam już zbyt sporym budżetem – wszystkie pieniądze wydałam praktycznie na wykończenie kuchni oraz łazienki, i kupno wygodnego materaca do spania.

Sypialnia w klasycznym stylu

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Długi czas był on położony bezpośrednio na podłodze. W ostatnich dniach jednak znalazłam troszkę zaskórniaków, które przeznaczyłam na 2 nieduże szafki nocne a także… palety z drewna! Na pewno stwierdzicie, że oszalałam – zaaranżuj swoją sypialnię. Otóż to nieprawda! Palety zaimpregnowałam, pomalowałam na miętową zieleń, umieściłam jedną na drugiej…

Później zostało mi postawić na nich materac i w taki sposób stworzone zostało nasze łóżko! Szafki są w kolorze białym, a na łóżku jest położona kapa w kolorze miętowym. Którąś ze ścian pomalowałam w tym samym kolorze. Miętowa sypialnia – pomysł na sypialnię w odcieniach mięty – była moim niespełnionym marzeniem w zasadzie od kiedy tylko pamiętam. Okno (dowiedz się więcej o profil podokienny-> www.metal-plast.pl/nowosc-das-profil-podokienny-dla-wymagajacych/) przysłaniam roletą w takim odcieniu zieleni. Wszystko dopełnia delikatna, biała woalowa firana Alena sklep online.

Pokoik tak naprawdę nie jest ogromny – powstał w wyniku przerobienia korytarza w naszym mieszkaniu w starej kamienicy. Takie budownictwo ma jeden plus – spory, głęboki parapet!

Umiejscowiłam na nim sporą, mięciutką poduchę, a także kilka skrzyneczek na bibeloty. Wszystkie utrzymane kolorystycznie w miętowym stylu, z żółtymi dodatkami. Bardzo lubię na nim siadać gdy się ściemnia, patrzę wtedy przechodniów kroczących ulicą… Na jednej ze ścian przymocowałam solidne, spore haki – zimą, mocuję na nich swój rower. Nie pytajcie w jakim jest kolorze… 😉 Miętowo mi! Haha!

Leave a Reply

*