Unowocześnij administrowanie finansami w twoim przedsiębiorstwie

Produktywne zarządzanie rachunkami, to bez wątpienia zwinność finansowa Przedsiębiorstwa. A prawdą jest, że na tradycyjne faktury zazwyczaj trzeba o wiele więcej godzin i mają szansę wtedy pojawić się spóźnienia, produkujące niekorzystne odsetki, albo brak możliwości odliczenia Vat.
Dlatego, by polepszyć zarządzanie w swoim biznesie wypróbuj elektroniczny sposób workflow, jaki usprawni obieg dokumentów pomiędzy pracownikami i ułatwi zdalny obieg faktur.

moc

Autor: Fotos GOVBA
Źródło: http://www.flickr.com
Moose - Centrum Języków Obcych

Autor: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
I gwarantowane jest, iż workflow faktur nie przegapi, bo znajduje dokumenty według różnych danych, jakie przetem wpiszemy do systemu. Nadzwyczajny system pozwala na adaptacje zasad i procedur zatwierdzania dokumentów jakie królują w każdej spółce, a gdy rachunki zakończą obieg, przenosi je do systemu księgowego.
Z pewnością szczególną zaletą elektronicznego systemu obiegu rachunków, jest także to, iż można w nim umieścić nieograniczoną liczbę faz zatwierdzania rachunków, w zależności od potrzeb kontrahenta. A w razie kłopotów, prędko je rozwiązać, gdyż informacja o możliwym błędzie, dostępna jest szybciej.
biuro projektowe

Autor: Green Office Engro
Źródło: http://www.flickr.com
Stosując workflow faktur nie ma potrzeby parafować ręcznie, ani drukować, w związku z tym, oszczędzasz wiele czasu i zmniejszasz płatności związane z wysiłkiem pracy.

Jednak system workflow to nie jedynie przepływ faktur, ale pozwala na kierowanie różnymi procesami biznesowymi i dzięki niemu masz szansę sprawnie połączyć pracę wielu działów.
Przejrzystość i porządek w procesach twojego zakładu, to gwarancja powodzenia.
.

Leave a Reply

*