Topowe sposoby na stylową dekorację ścian

W większości naszych mieszkań ściany są tylko jednym z elementów konstrukcyjnych, które podtrzymują stropy. Jednym z niewielu szaleństw, na jakie sobie pozwalamy jest malowanie ścian jakimś kolorem. I na tym zazwyczaj kończymy temat dekoracji ścian. A przecież są to powierzchnie, które prowokują tak dużo opcji. Ludzie, którzy fascynują się dekoracją pomieszczeń albo zajmują się takimi sprawami profesjonalnie, zdają sobie z tego sprawę, że ściany stanowią doskonały element do dekoracji całego mieszkania.

Sypialnia - kolekcja CLASSIC

Źródło: www.vox.pl
Możemy znaleźć wiele pomysłów na to, aby zmienić wygląd naszych ścian.

Kolejna witryna, która ma wiadomości na poniższy temat pozwoli Ci pogłębić znajomość rzeczy. To ważne, zatem idź tutaj żywe obrazy z mchu i wyczytaj więcej wątków.

Zacznijmy od tych najbardziej popularnych, a więc od gry kolorami. Zazwyczaj ściany (strona internetowa) w naszych wnętrzach są pomalowane jednym kolorem. Ale możemy osiągnąć niezwykły rezultat, kiedy zastosujemy tych kolorów kilka. Mogą one harmonizować ze sobą, wówczas osiągniemy efekt cieniowania. Można także dobrać kontrastowe barwy, które bardzo ożywią nasze wnętrze.

Bardzo często nasze ściany zdobią reprodukcje obrazów (modne propozycje ). Obrazy to świetna propozycja dla ludzi, którzy kochają sztukę,a których jednakże nie stać na kupowanie oryginałów. Taka aranżacja pasuje do tradycyjnych wnętrz, jak również tych, urządzonych w stylu art decor lub do wnętrz w stylu rustykalnym. Można również poświęcić jeden pokój, na przykład gabinet i stworzyć tam naszą małą galerię sztuki.

Świetnie sprawdzą się też wydruki artystyczne (odkryj więcej To ciekawa opcja dekoracji naszych ścian także w pozostałych pomieszczeniach. Nie zapominajmy, że kuchnia czy łazienka to także istotne wnętrza, o których należy pamiętać podczas dekorowania całego pomieszczenia.Jeżeli cenniejsze są dla nas więzi rodzinne od historii sztuki, możemy udekorować nasze ściany zdjęciami członków rodziny. W szczególny sposób można pokazać te bardzo stare, które posiadają wyjątkowy urok. Warto powiesić je w drewnianych ramkach, które podkreślą ich niezwykłą urodę. Można również ułożyć zdjęcia w jakiejś formie, na przykład koła. Tak ozdobiona ściana będzie nam przypominać o naszych przodkach i może stać się nie lada atrakcją dla przychodzących do nas znajomych.

Leave a Reply

*