Szukasz prawdziwych emocji? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Jedni lubią po pracy pójść na rower, inni z chęcią spotkają się ze znajomymi, aby grać w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeśli ty też lubisz spędzać czas z bliskimi i chcesz zaproponować im nową atrakcję, zdecyduj się na Escape Room Gdynia. Co to takiego?

plakat

Autor: Esperluette
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to całkiem nowa gra, jaka jest coraz bardziej popularna w większości dużych miast, a polega na ucieczce graczy biorących w niej udział z konkretnego pomieszczenia. Swoje korzenie ma w wirtualnej grze, kiedy trzeba było czytać tekst ukazujący się na ekranie monitora oraz rozwiązywać postawione przed nami zadania. Aktualnie Escape Room to realny pokój, do jakiego należy wejść, aby rozwikłać zagadki oraz podjąć się różnych zadań, które pozwolą wydostać się z pomieszczenia przed upływem czasu. W Polsce powstaje coraz więcej pokoi, które różnią się od siebie swoim nastrojem oraz charakterem zagadek. Pokoje mogą bawić, mogą przerazić, ale nade wszystko intrygują uczestników zabawy, którzy chcieliby podjąć się wyzwania oraz jako zwycięzcy skończyć grę. Escape Room Gdynia ma różne poziomy trudności, zatem jeśli po raz pierwszy zamierzasz wziąć udział w charakteryzowanej zabawie, wybierz pokój zaprojektowany dla początkujących graczy. Niewątpliwie dostarczy ci sporo emocji i zechcesz pokonywać następne poziomy trudności. Escape Room może być także znakomitym upominkiem, np. dla przyjaciela na urodziny bądź dla Młodej Pary, jaka również przepada za niniejszymi atrakcjami i będzie dla niej rewelacyjnym oderwaniem od rzeczywistości po kilku miesiącach przygotowań do wesela – escape room w gdyni.

escape room

Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com
By dowiedzieć się więcej, musisz zajrzeć na serwisy skupiające firmy budujące nadmienione pokoje, a zorientujesz się, gdzie możesz skorzystać z przedstawianego rodzaju rozrywki oraz jakie pokoje są szczególnie popularne. Przeciętny czas na rozwiązanie zagadek to sześćdziesiąt minut. Jeśli i ty liczysz na nowe doświadczenia oraz potrzebna ci porcja wrażeń, Escape Room Gdynia to rozrywka dla ciebie. Zbierz grupę przyjaciół i zarezerwujcie jeden z dostępnych pokoi, a na pewno wciągniecie się w tą rozrywkę i nie będziecie się mogli doczekać, gdy ponownie zaczniecie w poczuciu szalenie upływającego czasu rozwiązywać zagadki. Adrenalina jest uzależniająca, wkrótce sam się o tym przekonasz – AGNES S.C..

Leave a Reply

*