Szafki do kuchni

Wciąż poszerzająca się baza propozycji, jeśli chodzi przykładowo o meble kuchenne na zamówienie, powiększa się do dużych rozmiarów. Mający określone wymagania klienci, coraz lepszy urządzenia i – co więcej – szersze opcje architektów – umożliwiają oraz upraszczają w znacznym stopniu rozwijanie się tej gałęzi. To właśnie firmowe, przetestowane często już wcześniej przez klientów meble, wybierane są najczęściej, a powodem jest niepodważalnie znakomita jakość. Zrównoważone, zachęcające do nabycia ceny to także bardzo istotny dla klientów czynnik.

kuchnia

Autor: Nomadic Lass
Źródło: http://www.flickr.com

Kuchnia tradycyjna tudzież rustykalna to klimat domowy i przytulny. Prym wiodą w niej drewniane szafki kuchenne, jako materiał naturalny oraz (pod tym linkiem) obiekty, opowiadające nam swoją historię oraz są związane z rodziną. W takiej oazie spokoju nawet czas wolniej płynie i na pewno poświęcimy chwilę na degustację przysmaków domowej kuchni.

A może pokusimy się o cały czas na topie eklektyzm? I połączymy oba te nurty? Uczyńmy ze starego kredensu – połączonego z prostotą i bielą szafek kuchennych – centralny punkt naszej kuchni. Dzięki temu posunięciu pomieszczenie będzie nietuzinkowe a jakże urocze.

Dobrze przemyślany projekt daje nam możliwość ukrycia wszystkich sprzętów które są nieestetyczne albo stylem nie współgrają z wzorem mebli, jak na przykład kuchenki gazowe (Kuchenki gazowe Bosch na Ceneo) Są to przede wszystkim wielkogabarytowe: pralka, lodówka, zmywarka oraz okap (tu zobaczysz przykłady: odnośnik do polecanej strony).

Pozwala to na estetyczne zasłonięcie ich tak, aby bezpośrednio można było z nich korzystać a jednocześnie nie psuły efektu wizualnego pomieszczenia

.

Leave a Reply

*