Możemy być zaskoczeni grami planszowymi

Mogłoby się wydawać, iż jeżeli komputery oraz laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, że ciężko nam się bez nich ruszyć, to gry planszowe przeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły jedynie i wyłącznie gry komputerowe. Prawda mimo wszystko jest taka, iż cały czas gry planszowe mają ogromne tłumy miłośników, zwłaszcza, iż pozwalają grać większej wielości osób w tym samym czasie, a więc ma okazję w nie grać cała rodzina, przez co mocniej się ona ze sobą zżywa.

Uczymy dzieci jak obracać pieniędzmi

Kiedy chcemy przyuczyć nasze pociechy obracania kapitałem, brania ryzyka inwestycyjnego, przewidywania co i ile możemy stracić w przypadku choroby, to z pewnością świetnie nam w tym wszystkim dopomoże gra Alexander Biznes po polsku kliknij tutaj link. Wspiera się ona na świecie pieniędzy, ale jednocześnie jest tak przemyślana, że podobnie jak w prawdziwym świecie, tak oraz tu los graczy w znacznej mierze zależy od ślepego losu, a więc od tego czy ktoś zachoruje, ulegnie wypadkowi, czy być może będzie się radował sporym zdrowiem. Natomiast gra Eurobusiness (Eurobiznes > gra Eurobiznes),jest niesamowicie podobna do gry Monopoly, gdyż sprzedajemy oraz kupujemy nieruchomości, a należy to zrobić w tak umiejętny sposób, żeby przy okazji mieć możliwość jak najwięcej na tym wszystkim zarobić.

Gry planszowe też można rozbudowywać

monopoly gra

Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com

Wydawałoby się, iż gra planszowa jest stała oraz niczego dodatkowego nie można tam podpiąć. Prawda jednak jest taka, że posiadają one też własne akcesoria, które w każdej chwili możemy zakupić, a gra Carcassonne edycja zimowa, pokazuje nam, iż wychodzą nawet sezonowe edycje. Co fantastyczne, to wyżej wspomniana gra nie posiada stałej planszy, tylko jest ona budowana za pomocą kwadratowych płytek, nie mniej może do niej zasiąść cała familia i równocześnie świetnie się bawić, podczas takiego spędzania wolnego czasu.

Dajmy szansę grom planszowym

Jeśli jesteśmy z tych, którzy uważają, że gry planszowe są nieciekawe i nie należy sobie nimi zawracać głowy, to a pewno należy dać szansę takim grom i sprawdzić, jak niesamowicie różnią się one od tych propozycji, z jakimi spotykaliśmy się jeszcze kilka lat temu.

Poszukiwana jest przez Ciebie sprawdzona informacja ze strony (http://www.clarias.pl/)? To fantastycznie, gdyż opracowaliśmy dla Ciebie nieco świeżych artykułów. Wystarczy kliknąć w link.

A kto wie, może tak nam wpadną one do gustu, iż na bardzo długi czas zapomnimy o tych grach komputerowych?

Leave a Reply

*