Specjalistyczne tłumaczenia bez dodatkowych kosztów

Biuro tłumaczeń posiada bogatą gamę usług Oferta tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – konsekutywnych i symultanicznych, tłumaczeń przysięgłych – skierowana jest zarówno dla partnerów biznesowych oraz instytucji jak i dla osób indywidualnych. Sam proces realizacji usługi rozpoczyna się gdy zleceniodawca przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Tłumaczenia pisemne przysięgłe mogą odbyć się w dwóch trybach: ekspresowym i normalnym.

tłumacze

Autor: TED Translators
Źródło: http://www.flickr.com

Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia ma miejsce w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a limit tłumaczonych stron jest większy niż pięć. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną oferta kliknij poniższy link: oferta tłumaczeń.

Grupa języków, którymi się trudnimy stale się powiększa. Aktualnie nasza oferta obejmuje zarówno języki pozaeuropejskie jaki i europejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, francuski, białoruski, chorwacki, grecki, łaciński, serbski, gruziński, wietnamski. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: ekonomia, bankowość, architektura, prawo,strony www. Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.

Do zespołu biura tłumaczeń należą wykwalifikowani tłumacze o bogatym doświadczeniu zawodowym.

Ta użyteczna propozycja (http://www.ptak-pogrzeby.pl/) jest przyszykowana dla sympatyków tej tematyki. Jeżeli wliczasz się do nich, to kliknij na tego typu odnośnik.

Wszyscy nasi tłumacze kierują się zasadą „Optimo modo”, dlatego pomagamy rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy dotyczące tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Chcielibyśmy, żeby te teksty były interesujące. Wobec tego będziemy radośni, jeśli jakiś komentarz z www (https://www.zelwak.pl/) pozostawiony przez Was trafi do nas.

Za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę – .

Leave a Reply

*