Zabawne t-shirty są fajne!

Jest sporo fajnych sposobów na pokazanie otoczeniu własnego humoru. Jeśli naturalnie nasz typ humoru jest społecznie akceptowalny, czyli nie wyśmiewamy się, no przynajmniej przy nieznajomych z różnego rodzaju świętości mocno ważnych dla zapewne każdego dojrzałego Polaka, definitywnie nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu by postarać się ukazać własne poczucie humoru, postrzeganie świata. W szczególności w naszym kraju zauważyć idzie dużo absurdów, zatem trudno nie wyśmiewać się z nich. No właśnie: lecz jak?

A może nałożenie śmiesznej koszulki sprawi, że tak jakby zamanifestujemy swoje prawdziwe oblicze? Co prawda śmieszna koszulka nie jest wielce nieprzeciętna, ale można śmiało powiedzieć, iż założenie na własne ciało nietypowej koszulki nie jest złym rozwiązaniem. W szczególności, że jakby nie patrzeć wzorów tego typu koszulek jest od zatrzęsienia. Trudno nie (warte przeczytania) dostrzec, iż bardzo często posiadacze takich koszulek są niejako zwykłymi pozerami, lecz no z drugiej strony: zapewne się za takowych nie uważamy, więc nie wnikajmy zbytnio, ponieważ mamy wiele bardziej interesujących rzeczy do zrealizowania.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś nie było większego wyboru, jeśli w grę wchodziły niecodzienne wzorki, znaki i napisy. Świetnie, że teraz to się mocno zmieniło. Czyli czymś mocno popularnym jest chociażby umieszczane na koszulkach świeżych memów. Idealny przykład błyskawicznego zareagowania to przykładowo sprzedaż t-shirtów dot.

Jeżeli chcesz wyszukać artykuły na prezentowany temat, to przejdź tutaj haft komputerowy i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

świeżego hitu Youtube, a mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. Zresztą sami również mamy okazję skonstruować własny tekst na t-shircie!

Stwórz

Trudno nie natrafić na taki sklep z koszulkami, gdzie nie ma takiej możliwości. Pamiętajmy jedną rzecz: często te koszulki są ze słabego materiału, bo są sprowadzane w tysiącach z Chin. Niby teraz wszystko sprowadza się z Azji, lecz no akurat w przypadku t-shirtów z napisami jest trochę gorzej. Zatem pierzmy umiejętnie koszulki, uważajmy na nie, a pewnie będziemy przez dłuższy mogli pokazywać za ich pośrednictwem własne poczucie humoru. Fajny humor to definitywna podstawa, coś dzięki czemu moglibyśmy nareszcie zapomnieć o wszystkich problemach.

Leave a Reply

*