Ślubna moda męska – w jaki sposób dziś wybrać dla siebie najbardziej stosowny strój?

Jednym z najważniejszych momentów w życiu jest ślub. Najwięcej mówi się zazwyczaj o przygotowaniach Panny Młodej do tego szczególnego dnia, jednak Panowie Młodzi coraz częściej starają się zabłysnąć interesującą stylizacją, która będzie nietypowa i podkreśli ich walory.

Para młoda ze świadkami

Autor: Jorge Goicochea
Źródło: http://www.flickr.com
Jak w takim razie skompletować najbardziej stosowny strój dla mężczyzny? Co jest w stanie zaoferować współcześnie moda męska Panom Młodym? Oczywiście, najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem jest zwyczajny garnitur z krawatem bądź muchą. Trzeba jednak pamiętać, że panowie, którzy zamierzają na swój ślub włożyć muchę muszą koniecznie wybrać koszulę specjalnie do tego dostosowaną (polecany serwis). Ostatnim hitem są garnitury granatowe, najbardziej uniwersalne. Pasują one do urody kategorycznej większości Panów Młodych i godziny ceremonii. Zgodnie z zasadami dobrego wychowania mężczyźni mogą założyć czarne stroje dopiero po godzinie 18.

Naturalnie, tego rodzaju warunki należy traktować z przymrużeniem oka i kiedy chce się koniecznie założyć czarny garnitur, nie warto się krępować. Ponadto, coraz więcej Panów Młodych decyduje się na smokingi. Są one nadzwyczaj eleganckie i bardzo dobrze uwydatniają dobre strony męskiej sylwetki. Koszty, zarówno garniturów jak i smokingów, są różnorodne. Wszystko jest zależne od marki, na którą zdecyduje się Pan Młody i materiałów zastosowanych do uszycia strojów. Trzeba jednak pamiętać, że dekoracje ślubne domu jest najistotniejszym momentem w życiu, dlatego nie należy decydować się na wyroby niskiej jakości, szczególnie że poleca się, by elegancki mężczyzna nie zdejmował marynarki w czasie przyjęcia. Koszula jest bowiem utożsamiana z częścią bielizny.

para młoda

Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com
Pozostaje jeszcze kwestia akcesoriów – jego styl. W stroju męskim nie ma wielkiego pola do popisu, dlatego warto wykorzystać dostępne możliwości. Przede wszystkim, ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie poszetki dobranej do koloru koszuli oraz krawata. W zestawieniu z czarnym garniturem atrakcyjnie prezentuje się poszetka biała. Ponadto, panowie koniecznie muszą zainwestować w spinki do mankietów i krawata, jeżeli umożliwi to stylizacja. Pan Młody powinien mieć również kwiatki do butonierki, stylistycznie nawiązujące do bukietu Panny Młodej. Podsumowując Pan Młody także musi zastanowić się nad własną stylizacją, by godnie się w tym dniu prezentować.

Leave a Reply

*