Są wygodniejsze odpowiedniki książek

Jak często działo się tak, iż podróżując autobusem nieśliśmy ze sobą grubą księgę, bo pragnęliśmy sobie za jej podparciem umilić podróż i równocześnie klnęliśmy w duchu to, że musi ona mieć akurat tak sporo stron? Teraz możemy skorzystać z nowych możliwości, które pozwalają nam na przeczytanie nawet najgrubszych książek, za pomocą specjalnego urządzenia, które jest małe oraz które równocześnie niezbyt wiele waży.

Czytniki e-booków to świetna alternatywa

Kiedy zajedziemy w długą podróż, to zamiast brać ze sobą po kilka ciężkich książek, starczy, iż weźmiemy ze sobą urządzenie o nazwie , czyli inaczej mówiąc czytnik e-booków i ściągniemy na niego pliki z powieściami, które nas interesują. Do wyboru w przystępnej cenie posiadamy też czytnik Amazon Kindle 5 z reklamami czarny, choć wydając ciut więcej możemy stać się posiadaczami takiego czytnika bez reklam. Co ważne, są to małe urządzenia, lekkie, zbudowane w taki sposób, iż w czasie czytania nie męczą nam się oczy, jak to nieraz ma miejsce w czasie czytania na normalnym komputerze. Fajne w tym wszystkim jest również to, iż e-booki są sporo tańsze aniżeli normalne książki, a więc możemy mieć ich więcej, a jednocześnie nie zabierają nam miejsca w szafie.

Audiobooki to też ciekawa alternatywa

Gry dla dzieci

Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy nasze dziecko jest nazbyt małe, aby samemu sobie czytać książeczki, a my nie zawsze możemy mu je przeczytać, to bez wątpienia niesamowicie sprawdzą się tu audiobooki czyli inaczej mówiąc książeczki, które są czytane przez kogoś kolejnego, a my po prostu mamy szanse to nagranie następnie odsłuchać. Kiedy nasze dziecko kocha bajkę Auta, to bez wątpienia idealnym podarunkiem dla niego będą Auta – 3 grające książeczki (audiobook), których będzie mogło wysłuchiwać do woli. Co istotne, to też są audiobooki przeznaczone z myślą o dorosłych, gdzie nagrane są świetne książki dla dorosłych. Sprawdź: Auta – Audiobook Disney

Może kiedyś zastąpią książki z papieruJeżeli papierowe książki są dla nas za wielkie, albo zwyczajnie brakuje nam czasu na ich czytanie, a jesteśmy głodni jakiejś książki, to zawsze mamy szanse skorzystać z obecnej technologii jaką proponują nam e-booki i audiobooki. I chociaż ta forma jest coraz bardziej popularna, to jednak trzeba powiedzieć, iż nadal istnieje bardzo dużo fanów książek drukowanych, dla których mają one niesamowitą dusze.

Leave a Reply

*