Reklama na telebimie – czyli, najlepsze miejsca na reklamę wewnątrz Rzeszowie a także Krośnie dla Twojej reklamy

Telebimy w Rzeszowie – czym się charakteryzują? A ten wewnątrz Krośnie? Co je połącza – co dzieli? A może żadnego typu rzecz nie dzieli? Dowiesz się wszystkiego, czytając nasz felieton!

przypły pieniędzy

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
ochroniarz

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy Rzeszów – są w posiadaniu w własnej dość dużej ofercie aż 5 przekaźników reklam o technice LED danej Przedsiębiorstwa a także oczywiście wiele innych o tej samiutkiej technologii LED, rozrzuconych po całym Rzeszowie Ogólnie telebimy tego rodzaju posiadają (porównując do zwyczajnych przekaźników reklamowych) wspanialsze kolory, przez co skutkuje lepszym widokiem z drogi (barwy są w dobry sposób nasycone a także dobrze widoczne są płótna). Według badań skierowują one spojrzenie sześciokrotnie mocniej aniżeli zwykłe billbordy, banery a także tablice.

Ten odnośnik tu (https://dryg.pl/oferty-pracy/transport-i-dostawa/kurier?categories=12&positions=78) pokaże Ci fascynujące informacje na opisywany temat, które będą bardzo wciągające oraz szczegółowo omówią ten wątek.

Mocną stroną tego typu telebimów (LED) bywa możliwość zamieniania w wszystkich momencie informacji o najbardziej nowych promocjach, obniżkach cen lub wyprzedażach oraz to o wiele szybciej niż na tradycyjnych miejscach na reklamę.

Telebim Krosno – przeciwko pozorom nie jest to przez przypadek dobór słówek, gdyż Telebim Krosno istnieje, tylko i wyłącznie Jeden sprawdź dodatkowe informacje. Jak widać w górnym wzorze, używaną w Krośnie techniką bywa technologia LED. Jej głównym obszarem działania bywa konkretnie – ruchliwe rozwidlenie dróg przy ul.

Zainteresował Cię ten temat? Przejdź zatem w ten link, dowiedz się również, czy nowe wątki także wydadzą Ci się zajmujące. Sądzimy, że tak.

Sikorskiego.

Ceny reklam na tym telebimie wahają się między 125 złotych za 68 wyświetleń w ciągu dzionka co 15 minut (na miesiąc jest dokładnie 2040 wyświetleń co 7,5 sekundki), a nawet 915 złotych na 204 obrazowania w ciągu dnia (6120 zobrazowań na miesiąc, co 30 sekundek).

Leave a Reply

*