Regały często stosowane w halach przemysłowych i rusztowania metalowe

Sporo przedsiębiorstw zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem biur, pomieszczeń gospodarczych czy też sklepów regały magazynowe które używane są do trzymania różnorodnego rodzaju produktów oraz inne dodatki. Firmy te troszczą się o to, aby ich produkty były znakomitej jakości i w znośnych cenach. Do zaoferowania mają również dowóz zakupionego produktu do nabywcy, montaż a także projektowanie zagospodarowania pomieszczenia gospodarczego.

magazyn

Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Jednym z takich produktów są regały magazynowe. Sugerowane są one osobą, które chcą w maksymalny sposób zagospodarować pomieszczenie ustalone na archiwum. Innymi słowy regały – okazje na regały magazynowe- olejnik.pl/ – te określane są regałami przesuwnymi. Dzięki nim można w banalny sposób trafić do potrzebnych akt, a ich cena przechowywania w przeliczeniu na jednostkę składowanych akt jest bardzo mały. Dzięki temu, że regały są osłonięte przez ścianki estetycznie wyglądają i można na nich umieścić szyldy charakteryzujące zawartość składowanych akt.

Z kolei dla pomieszczeń, w których artykuł składowany jest na paletach znakomitym rozwiązaniem są regały (ciekawe regały paletowe olejnik.pl/regaly-stacjonarne/) paletowe. Gwarantują one nietrudny dostęp do towaru, a dzięki temu, że jedna paleta zajmuje jedno miejsce paletowe można z powodzeniem pilnować stan magazynu. Jeśli chodzi o gabaryty tych regałów to są one uzależnione od trzech rzeczy: od typu wózków podnośnikowych, towaru oraz od wielkości pomieszczenia gospodarczego. W większości przypadków są to regały ocynkowane lub pomalowane proszkowo, ale na prośbę kupującego mogą być skonstruowane ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej.

termoizolacje

Autor: Baumit

Oprócz powyżej opisanych regałów firmy te w swojej ofercie mają też między innymi rusztowania z aluminium. Dzięki swojej małej wadze możne je używać tam gdzie jest ryzyko uszkodzenia podłogi przez duży ucisk. Są one błyskawiczne i proste w montażu.

Niestety ze względu na wysoką cenę są one sporadycznie kupowane w Polsce. Ich koszt bardzo często jest dwa razy droższy od rusztowania stalowego ocynkowanego. Chociaż 100 procent rusztowań przejezdnych na rynku to rusztowania aluminiowe, albowiem na kółkach może być wyłącznie rusztowanie lekkie. Minusem takiego rusztowania jest to, że pozostawione bez nadzoru bardzo szybko znika ze względu na cenę aluminium w skupie złomu.

Leave a Reply

*