Przekonajmy się czym jest filmowanie z wysokości

W wielu sytuacjach mamy świadomość, że przydałaby się inna perspektywa. Szczególnie, kiedy mowa o kręceniu jakiegoś filmu. Wiadomo, że można porozstawiać kilka kamer w różnych miejscach i wynająć paru operatorów, którzy będą nad wszystkim panować.

Na szczęście dziś wszyscy mają dostęp do jeszcze jednej opcji – mianowicie drona. Nie musimy mieć bardzo dużych pieniędzy, wystarczy, że się zainteresujemy tego typu możliwością. Gdy chodzi o filmowanie (np. filmowanie wesel Kraków) z lotu ptaka, to jest sporo przedsiębiorstw, które oferują takie rozwiązania. W zależności, czy chcemy zrobić filmik promujący naszą okolicę, czy może marzą nam się jakieś migawki z wesela lub jakiejś miejskiej plenerowej imprezy-

filmowanie z powietrza za pomocą drona

Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com

Ogółem powinniśmy szukać firmy, która fachowo wszystko ogarnie. Oczywiście możemy poprosić przykładowo kuzyna, który ma drona, żeby zrobił jakieś dodatkowe ujęcia z rodzinnej imprezy, ale musimy być pewni, że kuzyn wie, co i jak. Inaczej sensowniej zrezygnować, bo niewprawne posługiwanie się dronem może wyrządzić komuś krzywdę. Tak, więc bez pośpiechu musimy zastanowić się, czego faktycznie nam potrzeba. Bo może wyjść na to, że dzięki filmowi z lotu ptaka nasze video będzie naprawdę niesamowite.

Ciekawe filmy tworzone z wysokości

W naszych czasach filmowanie z lotu ptaka nie jest wielkim wyzwaniem. Kiedyś musiałby nad nami latać helikopter z kamerzystą w środku, a obecnie wystarczy dron i ktoś, kto rzeczywiście jest w stanie się nim posłużyć. Jest sporo firm, które mają w ofercie filmowanie dronem.

Trzeba jedynie zerknąć, kto konkretnie w naszych okolicach się tym para.

Jeśli ten wpis jest dla Ciebie ciekawy, to zobacz stronę (http://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/mazowieckie.html), która też prezentuje tego typu materiały. One niewątpliwie również Cię zaintrygują!

Dobrze zerknąć na poprzednie realizacje danej firmy, o ile są na stronie internetowej. Bo jak wiadomo nie wszyscy klienci muszą się zgadzać na to, ze będzie pokazane to, co chcieliby zostało dla nich nakręcone. Jednak, jeśli już spotkamy się z ludźmi, którzy zajmują się filmowaniem z lotu ptaka, to na sto procent będą nam w stanie pokazać swe produkcje. To doprowadzi do tego, że dowiemy się, czy nam się to podoba, czy nie. A jeżeli będzie nam się to podobało, to nie zostanie nic innego jak zamówić firmę na określony termin. Warto również od razu poomawiać warunki finansowe.

Leave a Reply

*