Marka Beurer – dbałość o zdrowie oraz dobre samopoczucie

Marka Breurer jest niemiecką firmą, która produkuje swe produkty także w Polsce. Producent zajmuje się produkcją wysokiej klasy przyrządów medycznych, które mają na celu poprawę kondycji fizycznej – poprawiania oraz kontrolowania zdrowia. Ludzie poszukujący produktów, będących połączeniem ciekawego designu i efektywności powinni zwrócić baczną uwagę na urządzenia tego przedsiębiorstwa.

Beurer

Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z wielu produktów przedsiębiorstwa Beurer, który ostatnimi czasy zdobył spore rekomendacje wśród nabywców jest Beurer MG 150. Za tym pojęciem kryje się pomoc dla dużej ilości ludzi cierpiących na zbyt duże napięcie, pragnących odprężającego oraz oswobadzającego od bólu masażu. Jest to masażer do pleców i karku. Obsługa urządzenia okazuje się być wyjątkowo przyjemna – wyposażony w opcję dopasowywania mocy masażu za pomocą małej liczby przycisków. Jego niewielkie gabaryty powodują, że jest pakowny – możemy zapakować go w dowolne miejsce ,a co za tym idzie wszędzie czerpać satysfakcję związaną z odprężającym masażem.

Masażer stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tutaj: masażer do stóp FB 50) jest urządzeniem ułatwiającym zniwelowanie dyskomfortu stóp za pomocą masażu wibracyjnego i bąbelkowego nóg.

Czy ten wątek wpadł Ci w oko? Jeżeli tak, to pójdź dalej (https://www.permanent24.pl/elektryczne-szczoteczki-do-oczyszczania-twarzy) oraz zobacz informacje, w które obfituje odmienny portal.

Posiada funkcję regulacji czasu. Dodatkowo prócz odprężenia masażer jest świetnym sposobem na pozostawienie stóp w dobrej formie – w zestawie zawarta bowiem część do niszczenia do pozbycia się zbędnego naskórka. Oprócz tego można poszerzyć możliwości użytkowe poprzez dolanie olejków nawilżających do stóp.

Każda osoba dbająca o linię oraz witalność pragnie na co dzień monitorować swoją wagę. Odpowiednie BMI to duże prawdopodobieństwo na utrzymanie świetnej postury oraz wspaniałego samopoczucia. Dla dbających o siebie osób firma Breurer ulokowała w swym asortymencie również wagi łazienkowe. Niebywale wzięty model to BEURER GS 21 Madagascar (GS 21 Madagascar). Urządzenie wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po czynności zważenia wyłącza się bez ręcznej ingerencji, co wpływa na oszczędność baterii. Dla klientów potrzebujących wnieść większą ilość radosnych kolorów do łazienki powstała kolejna waga, nieco bardziej ekspresyjna model BEURER GS 27 Paski. Waga ta wytrzymuje obciążenie do 150 kilogramów, z dokładnością pomiaru do 100 gram.

Leave a Reply

*