Prowadzenie lombardu w dzisiejszych czasach jest cięższe aniżeli jakiś czas temu, ale nadal opłacalne

Każdy biznesmen, który miałby zamiar zająć się lombardem, powinien wiedzieć, że w tej dziedzinie zmieniło się prawo.
Jeżeli rozmyślamy nad tym, jaki typ biznesu moglibyśmy założyć, to powinniśmy pomyśleć nad otwarciem lombardu.

archicom.pl

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
gotowanie

Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to w perspektywie najbliższej przyszłości lukratywny biznes. Warto się nad tym zastanowić. Kiedyś założenie lombardu było bardzo łatwe. Dziś wymagania są już większe. Warto się z nimi zaznajomić, żeby nie popełnić jakiejś gafy. Od 2016 te lombardy, które udzielają pożyczek, były zmuszone, by przekształcić się w spółki z minimalnym kaPITałem własnym wynoszącym 200 000 zł. Oczywiście musimy również zgłosić swą firmę do KRS. To niebywale istotne, aby nie mieć potem jakiś problemów z prawem. Aby lombard działał jak należy oraz przynosił zyski, należy wziąć pod uwagę dwie sprawy — miejsce oraz specjalizację. Pierwsza sprawa dotyczy miejscówki na nasz interes. Wybór raczej zamożnej okolicy będzie strzałem w kolano.

Nie czekaj – jeżeli zaintrygował Cię nasz post, to zachęcamy Cię do wejścia do serwisu twórcy (http://bio-diag.pl/sprzet/genetyczna/izolacja-dna-rna/cfdna-cfrna/), aby przeczytać kolejne niesamowite wiadomości.

Korzystniej oscylować w rejony, gdzie żyje dużo ludzi, którzy raczej nie są bogaci. Wszystkie okolice poprzemysłowe będą zatem najlepszym wyborem. Następna sprawa tyczy się tego, czym będziemy handlować. Czy chcemy zająć się tylko elektroniką (telefony, laptopy, sprzęt fotograficzny itp.

) czy może na przykład sprzedażą wszystkiego? W takim przypadku dużo zależało będzie od tego, jak wielki będziemy mieli lokal. Przecież gdzieś te wszystkie rzeczy trzeba będzie trzymać.

Leave a Reply

*