Prosty sposób na nudne mieszkanie

Nasz dom może wyglądać klasycznie, jak to było u naszych rodzicieli i dziadków: monochromatyczne ściany, najodpowiedniej białe, ze sprzętami jak u każdego, kryształami jak też drobiazgami po babci właśnie. Nie ma oczywiście nic w tym złego. Nie musimy niemniej jednak – gdy nam się znudzi tenże wystrój – zaraz wydawać bajońskiej ilości pieniążków na małą modernizację wnętrza i – co ważne – zdołamy tych odświeżających zabiegów dokonać sami.

naklejki na lodówkę

Autor: Jeff Keyzer
Źródło: http://www.flickr.com

W necie odnajdziemy ogromną liczbę ofert takich, jakie należycie przez nas zmodyfikowane wysłowią naszą indywidualność. Ciekawym projektem dla romantyków na przykład jest kupno fototapety przedstawiającej drzewo genealogiczne. Wystarczy wysyłać do firmy właściwe dane osobowe oraz rozmiary drzewa, a również jego kolorystykę i dzięki wybranemu kurierowi w parę dni później możemy przykleić na ścianie przedstawienie w formie eleganckiego drzewka czy diagramu losów własnej rodzinki. W kolejnym pokoju można zastosować dla przykładu bardzo fajnie wyglądający na jasnej ścianie pas schematycznych, brązowych kwieci na tle odcienia écru. Nowocześnie, a jednak ekonomicznie.

Jeżeli już zmieniamy styl (zobacz stylowy-mebel.pl) mieszkanka, nie można zapomnieć o kuchni. Miejscu w jakim spędzamy wiele czasu, choćby gotując. Wielu z nas dalej uważa to wnętrze w mieszkaniu za najważniejsze, musi przeto to wnętrze wyglądać wyjątkowo. Nie jest to mimo pozorów trudne, nie wymaga nawet wymiany sprzętów kuchennych. Starczy zastosować naklejki na lodówkę. W pierwszej chwili kojarzą się one z dodawanymi do przekąsek dla dzieciaczków niespodziankami. Możemy jednakże zakupić całkiem dorosłe naklejki na lodówkę, w dowolnych formatach. Strona z interesującą ofertą: demur.pl/naklejki/na-lodowke.

naklejki na lodówkę

Autor: donielle
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy więc w kuchni na lodówce nakleić budkę telefoniczną albo panoramę Lizbony w nocy czy zaprojektować własną naklejkę, na przykład w postaci kolażu ze zdjęć z ferii na egzotycznych wyspach. Naklejki na lodówkę mogą stać się także przysłowiową deską ratunkową kiedy nasza lodówka realizuje jeszcze swe zadanie główne bardzo dobrze lecz widać iż starowince przydałyby się odwiedziny u specjalisty od wzornictwa. Naklejki na lodówkę wspaniale ukrywają wszelkiego rodzaju odpryski oraz zniszczenia powstałe w ciągu normalnego użytkowania.

Leave a Reply

*