Szukasz niebanalnego pomysłu na spędzenie urlopu? Zdecyduj się na spływ kajakiem!

Aktywne przebywanie na świeżym powietrzu jest bardzo ważne dla zdrowia i kondycji, jak również i dla humoru. Spływy pontonem zapewniają możliwość połączenia ruchu z dobrą zabawą, a przy okazji umożliwiają oglądanie pięknych krajobrazów. To naprawdę wspaniały pomysł na spędzanie wolnego dnia albo urządzenie jakiejś imprezy towarzyskiej.

spływ

Autor: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl
Wybierz sprzęt i płyń

Turystyka rzeczna szczyci się w Polsce coraz większym uznaniem, ponieważ łączy w sobie to co dobre: ruch na świeżym powietrzu i cudowne okoliczności przyrody. Miłośnicy kajaków wybierają w równym stopniu urocze jeziora i rozlewiska rzek. Wiele emocji zapewniają z kolei spływy górskimi rzekami, w których można brać udział i kajakiem i pontonem. Zainteresowaniem turystów cieszy się choćby rafting Bardo, czyli spływ malowniczym przełomem Nysy Kłodzkiej. To parę godzin wyśmienitej rozrywki i ładnych widoków. Skala trudności spływu w rzeczonym miejscu zezwala uczestniczyć w zajęciach nawet kilkulatkom, więc taki spływ okaże się pomysłem na familijne spędzanie wakacji.

Kluczowe są bezpieczne warunki

Decydując się na spływy pontonem albo kajakiem, trzeba mieć gwarancję, że strzegą nas specjaliści. Bywa to wyjątkowo ważne, kiedy na taki spływ zabieramy dzieci. Rafting w Bardo to spływ organizowany przez profesjonalistów, którzy zajmują się tym od dłuższego czasu i przeszli wskazane szkolenia. Udostępniany klientom ekwipunek bywa często sprawdzany i serwisowany, co posiada kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa biorących udział w spływie.

Bardzo Ci się spodobał ten tekst? Jeżeli tak, to sprawdź także praktyczne informacje (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/rezerwacje/borsuczyna), które mają pokrewne informacje na opisywany temat – jeśli masz chęć, to sprawdzić kliknij tu!

Rafting na przełomie Nysy to aż trzy godziny świetnej zabawy i wspaniałych widoków. Polecam wypróbować ich .

rafting Bardo - Dolina Kłodzka

Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com
Plan na ciekawą imprezę okolicznościową?

Rafting będzie ciekawą alternatywą wypełnienia czasu imprezy okolicznościowej. W sytuacji gdy szuka się niebanalnego pomysłu na organizację wieczoru kawalerskiego, osiemnastych urodzin albo poszukuje ciekawego upominku z okazji ważnej uroczystości, rafting może doskonale się sprawdzić. Organizator spływu dysponuje wystarczającą liczbą pontonów i zabezpieczeń, aby obsłużyć liczniejsze grupy, a podobny pomysł z pewnością spotka się z aplauzem.

Leave a Reply

*