Perfumy Chloe syntezą damskiej eteryczności i wdzięku

Urzekający, oryginalny, zapach jest ukoronowaniem kreacji każdej eleganckiej damy. Odświeża, poprawia nastrój, dodaje pewności siebie, ale też sprawia, dla otaczających osób, jesteśmy atrakcyjniejsze, dlatego opłaci się zainwestować w perfumy słynnych, renomowanych wytwórców.

ozdobny flakonik z perfumami

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Szczególnie godnym uwagi wytwórcą perfum jest francuska marka Chloe. Trzeba na początku podkreślić, że skupia się ona tylko na zapachach dla kobiet, dlatego posiadają one tak charakterystyczny drzewno-kwiatowy aromat. Marka powstała już w 1952 roku w Paryżu dzięki Gabrielle Aghion i Jacques’a Lenoir’a. (emporio armani) W domu mody Chloe gościło wiele znanych projektantów, jak np. Karl Lagerfeld, czy Stella McCartney. Perfumy Chloe to połączenie francuskiej, ponadczasowej elegancji z wyrafinowaną łagodnością woni kwiatowych Te niesamowicie kobiece kombinacje zapachowe czarują subtelnością, piesząc zmysły. To idealna sugestia dla energicznych kobiet, pragnących wyzwolić swój indywidualizm i niezależność. (acqua di gio) To pochwała kobiecego powabu, jednocześnie będąc wyrażeniem kobiecej siły, za sprawą mocnych, drzewnych akcentów. Kobiety preferujące perfumy Chloe odznacza przebojowość, niepospolite wyczucie stylu i mody. Firma ta kreuje światowe trendy, dlatego używając tych perfum, będziemy pewni, że świetnie wtapiamy się w świat mody. Warto także dodać, że producent Chloe dokonuje swoistej fuzji zapachów i ubiorów. Niektóre kolekcje perfum powstały właśnie jako uzupełnienie odzieży tej światowej marki. Jest to idealna, niesamowicie innowacyjna kooperacja, świadcząca o najwyższym wyczuciu stylu. Producent najlepiej wie, że perfumy są niezbędnym aspektem każdej eleganckiej stylizacji . To bardzo oryginalne podejście, bezsprzecznie stało się już wizytówką firmy.

perfumeria

Autor: Sigfrid Lundberg
Źródło: http://www.flickr.com
Markę Chloe, wyróznia dbałość o każdy detal, co przejawia się nawet w wyglądzie opakowań. Kultowe flakony, mieszczące te niepowtarzalne wonne eliksiry, są imponującymi dziełami sztuki użytkowej. Olśniewające kształty, formy i kolory, które usatysfakcjonują najbardziej wymagającego estetę oraz będą stanowić prawdziwą ozdobę każdej łazienki.

Leave a Reply

*