Parę słów na temat tego, w jaki sposób kupować perfumy

Znalezienie odpowiedniego zapachu dla siebie bywa, że graniczy z cudem. A kupowanie dla bliskiej osoby? To nie lada sztuka! Należy więc pamiętać o paru wskazówkach, a wybór perfum stanie się dla nas jedynie przyjemnością.
Często szukając zapachu dla bliskich kobiet: mamy, przyjaciółki, sugerujemy się własnym gustem. Pomyłka.

perfumy

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy zapomnieć o ulubionych zapachach. Lepiej się zastanowić jaka jest osoba, którą pragniemy obdarować, co robi. I tak np., dla osoby która zakochana jest w Grecji, nie zaszkodzi wybrać perfumy świeże, z nutami soczystych owoców. Oprócz zadowolenia, przywołają wspaniałe chwile z wakacyjnych podróży. Dobrym zamysłem jest też kupienie zapachu, którego koleżanka używa, lecz w kolekcjonerskim flakonie tudzież w innym stężeniu.

Mimo, że o sobie wiemy wszystko, i tak zazwyczaj nie możemy trafić na „ten” zapach.

Niezwykle nam miło, że poświęciłeś swój czas, aby przeglądnąć ten artykuł. Jeżeli masz ochotę na nowe, to kliknij link ręcznie tworzone świece i przenieś się do następnej witryny.

Większość kompozycji robi świetne pierwsze wrażenie, lecz później nieco rozczarowuje. Gdzie popełniamy błąd? Pamiętajmy, by po lunchu w restauracji nie wybierać się już do perfumerii. Zapach jedzenia długo utrzymuje się na ciele oraz włosach, dlatego zaburza zapach perfum. Jeśli rozpylimy je po paru godzinach, może się zdarzyć, że będą pachniały zupełnie inaczej.

Zaintrygowały Cię stworzone przez nas teksty? Zatem z chęcią możemy rzec Ci, że oczekuje na Ciebie następny interesujący wpis (https://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/lipotransfer/) pod tym linkiem.

perfumy

Autor: Olga Filonenko
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jest taka możliwość – zapytajmy o próbkę, by przetestować ją w domu. Dopiero wtedy mamy szansę się przekonać, czy perfumy pasują do nas jak perfekcyjnie sukienka.

Odwiedzając sklep z perfumami, wąchajmy nie więcej niż cztery zapachy. Z jakiej przyczyny? Albowiem tylko tyle jest w stanie wykryć i zapamiętać nasz nos. Niewłaściwe jest również rozpylanie perfum na nadgarstki a następnie rozcieranie ich. Wówczas rozgrzewamy ciało, wskutek czego konkretne nuty zapachowe zamiast uwalniać się stopniowo, uaktywniają się w danej chwili. A to zmienia zapach. Decydując się na zakup perfum, dobrze jest nabyć także żel pod prysznic lub balsam do ciała z ulubionej linii zapachowej. Zabieg ten spowoduje, że wzmocnimy trwałość danej woni zapachowej.
I rada na koniec: nie podejmujmy decyzji zbyt pochopnie ponieważ dopiero po około 30 minutach zapach uwalnia się w pełni.

Leave a Reply

*