Oryginalne kapcie dla Twojego malucha

DLA NAJMŁODSZYCH
Nasze najmłodsze pociechy często chodzą po mieszkaniu bez kapci. Trudno jest namówić małe dzieci do włożenia kapci.

Dlatego trzeba kupić takie skórzane kapcie dla dzieci, które nasz mały urwis będzie zakładało z ochotą. Dziś mamy bardzo duży wybór produktów dla naszego małego potomstwa i co najważniejsze rzeczy te są kolorowe i pozytywnie oddziałują na wyobraźnię naszych pociech, co sprawia, że dzieci z większa ochotą wkładają kapcie. Może warto kupić maluchowi kapcie tematyczne, brzmi dziwnie? Otóż w asortymencie tego typu są kapcie, które np. nawiązują do postaci z kreskówek. Ciepłe wkładane kapcie w przypominające bajki Disneya na sto procent sprawią, że dziecko z chęcią będzie zakładało je na stópki. Kupując kapcie dziecięce sprawdźmy, z jakiego materiału są one zrobione. Miejmy na uwadze fakt, że nóżki dzieci są delikatne i wrażliwe. zakup całkowicie syntetycznych kapci na pewno nie będzie dobrym pomysłem dla naszego malucha. Dobrze jest też ruszyć z dzieckiem na zakupy. Jeśli samo wybierze sobie kapcie na pewno będzie z większą chęcią je nosiło. Dobrze jest też wytłumaczyć maluchowi, dlaczego tak ważne jest noszenie kapci. Niby sprawa jest oczywista, ale tylko dla nas dorosłych.

Te ciekawe posty posiadają swą kontynuację. Masz ochotę się z nią zaznajomić? Zatem idź do strony lean management szkolenia i tam ciesz się nowymi tematami.

Dziecko wcale nie musi wiedzieć, dlaczego kapcie są ważne, dlatego po prostu ich nie nosi. Jeśli kilka razy powiemy małemu człowiekowi, o co chodzi, to po pewnym czasie zrozumie zrozumie i jeżeli zauważy, że my nie mamy kapci to nas upomni. Nie możemy zapomnieć o tym, że dzieci kopiują nasze zachowania. Jeżeli, więc sami nie nosimy kapci, nie liczmy na to, że nasze dziecko zacznie je nosić.

Helen Doron Early English, dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English

DLA MAŁYCH DZIECI
Czasem nie wiemy nawet, że skuteczne sposoby łagodzenia dolegliwości u dojrzałych osób sprawdzą się też nawet u niemowlaka. Do takich rozwiązań na pewno należy zaliczyć termofor dla niemowlaka. Termofor często pomaga w walce z kolką u małych brzdąców. Oczywiście powinniśmy poszukać na rynku termoforu, który będzie odpowiedni do stosowania go u małego dziecka. Jest sporo firm, tego typu , które mają w swojej ofercie termofory bezpieczne dla niemowląt. Dobrze jest sprawdzić czy produkty konkretnego producenta mają wszystkie certyfikaty, które powiedzą nam czy dany produkt jest bezpieczny. Do tego wielu producentów oferuje bardzo ciekawe termofory w różnych kształtach i z wieloma różnymi wzorami.

Leave a Reply

*