Odznaczenia i pinsy jako idealne gadżety reklamowe

Odznaczenia i pinsy to świetne gadżety reklamowe, ogólnie stosowane we współczesnym świecie w kampaniach reklamowych, przy wyróżnianiu wizerunku firmy, wdrażaniu nowego produktu, lub usługi.

Przypinanie przypinek to przydatne rozstrzygnięcie kłopotu z identyfikacją gości, lub danej grupy osób. Pinsy producent przygotowuje je z rozmaitych półproduktów i doskonale nadają się do upamiętnienia przeróżnego typu okolicznościowych akcji kulturalnych, sportowych, środowiskowych. Pinsy metaliczne, czy też znaczki firmowe są doskonałą formą identyfikowania pracujących z firmą, to również miła jej promocja.

Przeczytaj, co opublikowano w najnowszej treści (http://www.kamieniarstwo.pl/nasze-produkty/parapety-granitowe) – to też dotyczy tej samej kwestii, więc niewątpliwie też Cię zainteresuje!

Pinsy mogą być wyciskane z mosiądzu, alpaki, miedzi i srebra. Wytwarzane w dowolnej wielkości i układzie, ażurowe, malowane, patynowane, na życzenie platerowane i pozłacane, pokryte bezbarwną żywicą plastyczną.

produkcja medali

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórca medali jest w stanie wykonać wszelkiego typu medal w zależności od wymagań, rezerw pieniężnych i sytuacji. Mogą to być medale tanie, wspaniałe medale sportowe, okazjonalne, służbowe, czy też wyszukane medale na nadzwyczajne okazje. Produkcja medali to również produkcja (polecamy http://ergon.net.pl/) wymyślnych form, różnych wielkości i z rozmaitych tworzyw.

Medale mogą być wyciskane z tombaku, miedzi, mosiądzu i srebra, albo formowane z cynku metodą odśrodkową, bądź ciśnieniową, pokrywane powłoką galwaniczną w kolorze złotym, srebrzystym, brązowym, albo srebrem i złotem, skonstruowane w opcjonalnym układzie i wielkości, malowane, bądź patynowane, również wykończone taśmą. Wytwórca zapewnia wyprodukowanie nawet niedużych ilości medali, czy pinsów.

Leave a Reply

*