Zrzucajmy kilogramy bez efektu jojo

Po raz kolejny przyszła wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą patrzymy w lustro. Daje się zauważyć, że nazbyt sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy.

Zdrowa żywność

Źródło: ekoj.pl
Do głowy od razu przychodzą nam rozmaite diety- cud, które w mig naprawią naszą sylwetkę. W końcu zależy nam na czasie – lato już za pasem i będziemy chcieli pokazać się ludziom na plaży.

Ekscytujący wpis? Jeśli tak uważasz, kliknij bez wahania ten odnośnik, ponieważ w witrynie grupa zakupowa aptek, którą tu odnajdziesz, także jest coś ciekawego.

Ale takie szybkie odchudzanie nie przyniesie jakichkolwiek długotrwałych wyników. Co gorsza, może zakończyć się ponownym przybraniem na wadze. Aby zgubić niepotrzebne kilogramy i cieszyć się piękną figurą na dłużej potrzebujemy na to więcej niż parę tygodni ostrej diety.

Złotym środkiem jest prawidłowa dieta, bogata we wszelkie składniki odżywcze a także codzienny ruch. Tylko jeśli te dwa czynniki będą się wzajemnie przeplatać, osiągniemy założony cel. Nie w tym rzecz, aby przez miesiąc właściwie się odżywiać, a gdy już zrzucimy wagę, wrócić do złych nawyków. Trzeba odmienić nasz sposób życia całkowicie, jedynie wówczas odniesie to efekt.

zupa

Autor: Elsie Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze, nie chodźmy nigdy głodni. Jeśli doprowadzimy do tego typu sytuacji, zechcemy błyskawicznie wypełnić żołądek i będziemy wrzucać w siebie, co popadnie. Powinniśmy się też nauczyć przyrządzać samemu potrawy. Na blogach można znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na obiad. Postarajmy się, by nasze dania były kolorowe i niebanalne. zupa kokosowa przepis, czy też zupa z soczewicy to potrawy nie tylko zdrowe, ale i egzotyczne, których przygotowanie dostarczy nam dużo przyjemności. Także swoim najbliższym powinniśmy samodzielnie gotować posiłki. Obiadki dla niemowląt powinny być przyrządzane jedynie ze świeżych i sprawdzonych produktów.

Kiedy zmienimy swój sposób życia, okaże się, że świetnie oddziałuje to na cały nasz organizm. Można dostrzec zależność dieta a włosy. Jeśli zaczniemy się właściwie odżywiać, nasze włosy nabiorą połysku i będą silniejsze. Najskuteczniejszą odżywką dla nich są świeże owoce i warzywa.

Leave a Reply

*