Nowe zagadnienia czyli nowe wyzwania. Jak sobie z nimi radzić i jak podchodzić do tego typu spraw?

Poruszamy się w świecie, jaki niby znamy, zdajemy sobie sprawę czego się spodziewać, przynajmniej na swoim podwórku. Poznaliśmy to co poznaliśmy, jesteśmy połapani w podstawowych pojęciach dotyczących naszego życia. Przychodzą jednakże takie chwile, iż jesteśmy zmuszeni rozpocząć zupełnie od początku, czy to w znanym miejscu, czy może w innym – gdzieś za granicą, gdzie wszystko jest po prostu obce. Co w takiej sytuacji robić, jak przygotować się do nowego startu?

Przyrównać to można do tego, iż jeśli znałeś pojęcie „garnek” i wiesz, co to znaczy, to nagle powinieneś się mocniej zagłębić w to pojęcie i poznać inne terminy, przykładowo czym są garnki żeliwne czy patelnie żeliwne. Identycznie właśnie jesteśmy w stanie to przyrównać do odmiany w życiu.

Zobacz, czy następny link (http://www.winadlakonesera.pl/pol_m_Oferta_Odmiany_Pinot-Noir-397.html) jest tym, czego akurat poszukujesz. Na pewno niezwykle pomoże Ci w Twoim projekcie, który aktualnie robisz. Zobacz, naprawdę warto!

Jeśli słyszałeś o jakimś miejscu po prostu generalnie, to nagle powinieneś się przygotować na więcej, nagle musisz wciągnąć się w tą nową wiedzę, zrozumieć to, co na samym początku wydaje się niejasne.

Oczywistym jest, że, początki zawsze są skomplikowane, a skoro rozpoczynasz wszystko od początku zapewne przeżyjesz szok – jeśli przebywasz za granicą, przykładowo w jakimś egzotycznym kraju – będzie to szok kulturowy. Ale bez stresu, to zupełnie normalne, dziwne, abyś umiał zareagować na każde nowe wydarzenie ze spokojem i bez żadnego zdziwienia, taka reakcja nie byłaby na pewno prawdziwa, dodatkowo, zablokowałbyś się wewnętrznie takim podejściem, bo zamiast chłonąć wszystko intensywnie, Ty zamknąłbyś się w sobie, zatrzasnął drzwi i nie reagował na pukanie. To negatywne podejście, chociaż wielu ludzi dokładnie tak w początkowych etapach reaguje. Jednocześnie najistotniejsze to akceptować wszystko takie, jakim jest. To Ty przybyłeś w nowe miejsce, nie odwrotnie.

Rzeczywistość nie będzie dostosowywała się do Twoich potrzeb, to Ty powinieneś przystosować się do niej. Podejdź do tego nowego miejsca jak do swojego kota.

Sprawdź bogate w treść przydatne materiały (http://www.krolewskie-miody.pl/), zawierające użyteczne informacje na przedstawiany wątek – wejdź zatem tutaj oraz poznaj wiadomości, które Cię ciekawią.

Wiesz, że Cię wkurza i pragnąłbyś go zmienić, ale zdajesz sobie sprawę także, iż nie jest to zbyt realne, on zawsze będzie taki sam, bo taka jest jego natura. Tak samo jest z nowymi miejscami, nic na siłę nie zmienisz. Korzystniej będzie jak będziesz płynął z tym nowym prądem Twojego życia, a prędko się nauczysz nowych pojęć, będziesz odbierał ten nowy prąd sukcesywnie i z umiarem, aż w końcu zaaklimatyzujesz się na stałe.

Leave a Reply

*