Nigdy nie pożałujemy decyzji o zamówieniu kamiennego blatu do kuchni

Blaty kuchenne mogą być wyprodukowane z przeróżnych tworzyw, dobrze będzie jednak postawić na kamień.
Jeżeli marzy nam się na przykład marmurowy czy granitowy blat w kuchni, to nie powinniśmy iść na jakiekolwiek kompromisy.

kaloryfer

Autor: Andrew Malone
Źródło: http://www.flickr.com
pompa

Autor: AdminOfPlaygroup
Źródło: http://www.flickr.com
Owszem, musimy być świadomi tego, że całe przedsięwzięcie będzie kosztowało więcej z dwóch powodów. Po pierwsze, sam blat z kamienia jest zwykle dosyć drogi, a po drugie, trzeba będzie wybrać solidne dolne szafki, aby były one w stanie utrzymać ciężki blat. Jednak nic nie będzie w stanie sprawić, że nie urzecze nas efekt końcowy. I na dodatek kamienny blat jest zawsze niebywale trwały. Powinniśmy teraz pokrótce przyjrzeć się dwóm najchętniej wybieranym blatom w Polsce — marmurowi oraz granITowi. Marmur jest przepiękny. Wygląda niezwykle szykownie. Jednak trzeba będzie go w odpowiedni sposób zabezpieczyć przed przebarwieniami.

Upewnij się, że taka wskazówka z serwisu nie umknie Twojej uwadze, gdyż przedstawia dokładnie tego rodzaju problematykę, jak post, który dokładnie w teraz czytasz.

Możemy także kupić blat z granitu. Jeżeli postawimy na wersję chropowatą, to nie będzie widać na niej żadnych kropli wody. Będzie także prostszy do utrzymania w czystości. Wszystkie kamienie są niepodatne na działanie wysokiej temperatury, więc świetnie nadają się na blaty kuchenne. Jeśli więc mieszkamy na Dolnym Śląsku i spodobał nam się któryś blat kamienny Lubin jest najlepszym miejsce, gdzie z pewnością znajdziemy kilka spółek, które oferują tego rodzaju rozwiązania do kuchni.

Spece umówią się z nami, by pobrać pomiary w naszej kuchni. Oczywiście odpowiedzą również na wszystkie nasze pytania i poradzą, który kamień wybrać.

Leave a Reply

*