Najskuteczniejsze specyfiki do golenia dla stylowego mężczyzny!

Akcesoria do golenia to najlepszy pomysł na upominek dla niemalże każdego mężczyzny. Które serie kupować dla tych, którzy lubią nietuzinkowość? Pianki do golenia proponowane są przed sklepy w różnych wariantach i widełkach cenowych.

kremy do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest jednakże pamiętać, że ich formuła musi chronić i dogłębnie odżywiać podatną na podrażnienia skórę na twarzy. Pianki do golenia wzbogacone o kompleks witamin umiejętnie nie pozwolą wystąpić podrażnieniom oraz zaczerwienieniom. Zredukują także ryzyko wystąpienia nieestetycznych zacięć na skórze twarzy. Alternatywą dla tego typu specyfików mogą być balsamy do golenia, przykładowo firmy Baxter of California. Wystarczy odrobina tego niezwykle wydajnego produktu,by ochronić delikatną skórę i głęboko ją odżywić. Balsam ma łagodzące olejki i wyciąg z mięty pieprzowej, dzięki czemu podrażnienia szybko będą się goić.

Otwórz kluczowy link (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyny/suszarki-miedzyoperacyjne/). Tam zobaczysz ciekawe informacje na ten temat, omówione w artykule.

Firma Baxter of California proponuje także zestawy stylowych żeli pod prysznic i mydełek, odżywiających szamponów i odżywek do włosów i toników łagodzący zaczerwienienia po goleniu. Ta ekskluzywna firma powstała 50 lat temu w Kalifornii i do dziś nawiązuje do swoich początków. W jej specyfikach dominują świeże, lekkie nuty zapachowe, połączone z wysoką jakością towarów. Ceniącym nietuzinkowym mężczyznom można polecić również kosmetyki marki Dr Harris .

Chcemy Cię namówić do tak samo interesujących wpisów, które przygotowaliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij stronę adidas equipment i przeglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Ta angielska marka funkcjonuje od 1790 roku, zdobywając uznanie nie tylko mężczyzn na całym świecie, ale nawet członków angielskiej rodziny królewskiej. Dr Harris proponuje wody i płyny do używania przed i po goleniu, luksusowe mydła i balsamy oraz ponadczasowe, klasyczne płyny po goleniu. Mimo upływu lat, marka zachowała prostotę swoich opakowań, odwołując się designer do retro stylistyki.

maszynka do golenia

Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając prezentu dla bliskiego mężczyzny, warto postawić na zestaw wysokiej klasy kosmetyków do golenia. Kojące płyny i balsamy, pachnące mydła wprost z Kalifornii albo stylowe wody kolońskie z Wielkiej Brytanii przypadną do gustu wszystkim mężczyznom preferującym nietuzinkowość i uniwersalną klasykę.

Leave a Reply

*