Najlepsza zabawka dla malucha? Oczywiście samochodziki Hot Wheels

Czy jest na ziemi młody mężczyzna, który to w swoich skarbach motoryzacyjnych nigdy nie posiadał choćby jednego modelu marki Hot Wheels? Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że trudno będzie o taką osobę. Te małych rozmiarów autka, już dawno opanowały świat dzieci. Nadzwyczajnie kolorowe, namawiają do zakupu małych fanów motoryzacji.

Zabawki Hot Wheels

Autor: Hazwan Norizan
Źródło: http://www.flickr.com

Małe dzieci lubią rywalizację, toteż z wielką frajdą fundują sobie małą porcję adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby doznania okazały się jeszcze większe, firma zajmująca się produkcją zabawki Hot Wheels proponuje swym małym klientom specjalne tory, po których autka jeżdżą zjawiskowo szybko. Wielką popularność zdobywają bardzo oryginalne modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels

Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory montowane do ściany, przy czym istnieje możliwość demontażu bez zniszczenia jej. Są kompatybilne dlatego z łatwością połączymy je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze bardziej imponujące i ciekawsze kombinacje. W dzisiejszym świecie dowolnie wybrany amator rajdów może mieć swój prywatny tor wyścigowy i pokonywać prawa grawitacji. Dzięki swym niewielkim rozmiarom, autka towarzyszą maluchom w każdym miejscu i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, na spacerze, w szkole i w…

Czy wiesz, że opublikowane tutaj przydatne notatki (http://ipschool.pl/pl/zlobek-wroclaw), mogłyby być w dużym stopniu dla Ciebie pomocne? Dotyczą one problematyki, która Cię teraz zafascynowała.

wodzie . Jako że dzięki ciepłej i zimnej wodzie pojazdy ulegają transformacji i zmieniają kolor. Kolory dokonują zmiany od odcieni ciepłych po zimne. Oczywiście każdy model pasuje do torów. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i kupno toru myjni, w której bąbelki wyczyszczą i przemalują autko na jeden z sugerowanych, niezwykłych kolorów

.

Ale to nie tylko zabawki dla dzieci . To także wielka atrakcja – (symulator bolidu) dla ich nieco starszych kolekcjonerów, tudzież dla panów z zasobniejszym portfelem, gdyż istnieje model stworzony przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Co roku najlepsi projektanci projektują nowe kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały znajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań.

Leave a Reply

*