Świetne opcje dekoracyjne

Jeśli chcemy by wnętrze naszego mieszkania wyglądało dobrze powinniśmy coś w nim zmienić, dobrze wziąć pod uwagę jakieś dekoracje. Można wziąć pod uwagę szablony do malowania. To faktycznie super sprawa. Kiedy to dostrzeżemy od razu będziemy wiedzieli, że to super sprawa. Na początku musimy pomyśleć o tym, jaki rodzaj szablonu chcielibyśmy mieć.

kuchnia

Autor: Paweł Bykowski
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/
W salonie możemy postawić na coś zabawnego, a w kuchni na obrazki pokazujące jedzenie. Jeśli mamy zamiar urządzić dla dziecka zawsze można kupić szalony z obrazkami z bajek. Poza tym możemy jeszcze pomyśleć o wykorzystaniu szablonów, które przedstawią nasze hobby. W salonie można postawić na szablon do malowania, który pokaże, że lubimy muzykę, tj. np. szablon z nutkami albo szablon z gramofonem.

Ciekawe rozwiązania do kuchniCiekawe rozwiązania do kuchni to takie, których nie posiada każdy. Możemy na przykład pomyśleć o tym, żeby wybrać jakieś fajne naklejki do kuchni. Jeśli bardzo lubimy kuchnię włoską możemy wybrać jakieś fajne naklejki z makaronami. Jeśli nasze dziecko nie lubi jeść to można poszukać jakiś dziecinnych obrazków, które będą zachęcały do jedzenia. Dodatkowo można również wziąć pod uwagę naklejki z owocami lub pomyśleć o naklejkach pokazujących butelki wina. Możemy również poprosić by na naklejce zostało wydrukowane nasze zdjęcia z pikniku i tego typu naklejkami udekorować kuchnię ().

aranżacja

Autor: Paweł Bykowski
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/

Dobrze kupując naklejki postaliny (dodatkowe info) na jakiś kod, to znaczy by każda z naklejek jakoś do siebie pasowała. Możemy wybrać jedną kolorystykę lub na przykład na naklejki kojarzące się z kuchnią włoską. Oczywiście można pomyśleć o jakimś napisie naklejce. To ostatnio zrobiło się modne, ale rzadko w kuchniach. A suma summarum można byłoby również wziąć pod rozwagę stworzenie jakiegoś unikalnego napisu, który motywowałby do gotowania i wspólnego spożywania posiłków. Jeśli, więc chcielibyśmy dodać kuchni charakteru to warto brać pod uwagę wspominane naklejki. Nie musimy natychmiast wszystkiego wyrzucić i poszukiwać innych szaf. Sensowniej pomyśleć o niewielkich zmianach, które rzeczywiście mogą coś zmienić i co istotne nie są tak drogie jak robienie mebli (zobacz tanie łóżka kraków) na wymiar.

Leave a Reply

*