Najlepsze metody na wyeliminowanie toksyn z organizmu

Przebywamy współcześnie w środowisku skażonym, jemy żywność modyfikowaną, toteż należy czasami oczyścić system z toksyn.

algi chlorella

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Algi chlorella oddziałują oczyszczająco na organizm, dostarczają systemowi cennych składników takich jak aminokwasy, witaminy i minerały.

Czy chciałbyś zobaczyć rozpatrywany temat z innej strony? Jeśli tak, to zdobądź więcej info (https://www.optyk-trejnowski.pl/), które zaprezentowane zostały w tym miejscu.

Jest dostatnim źródłem beta-karotenu, która eliminuje uszkodzenia skóry które powstały w wyniku działalności promieniowania ultrafioletowego, poprawia wzrok, zapobiega zaćmie i przeciwdziała powstaniu rak płuc. Mieści więcej witaminy B12 aniżeli wątroba wołowa. Niedostatek tej witaminy prowadzi do zaburzeń neurologicznych i niedorozwoju sprawności intelektualnej. Wspiera normalną zdolność obronną organizmu, pobudza żołądkową i jelitową błonę śluzową, łagodzi pobudzenie systemu obronnego organizmu, przeciwdziała destrukcji wywołanej przez własne przeciwciała. Oddziałuje na produkowanie krwi, wspiera funkcjonowanie białych ciałek krwi i oczyszcza krew. Chlorella jest dzisiaj najbardziej bogatym źródłem chlorofilu. Dodatnio wpływa na proces powstawania czerwonych krwinek, co jest stosowane w leczeniu anemii. Oprócz tego, chlorofil wykazuje postępowanie przeciwbakteryjne, stabilizujące ciśnienie krwi, wzmacniające mięsień sercowy i przyspiesza proces gojenia się ran.

Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Olej kokosowy bezzapachowy idealnie przydaje się do smażenia i wypiekania. Jest wytrzymały na postępowanie dużych temperatur.

Drzewo palmy kokosowej nazywana jest od stuleci drzewem życia, a nasi przodkowie z różnych stron świata od stuleci intuicyjnie użytkowali jej walory w walce z wieloma dolegliwościami. Smażone na nim potrawy mogą mieć delikatny kokosowy posmak, zależy to jednak od rodzaju używanego oleju.

Leave a Reply

*