Najbardziej odpowiednie preparaty na każdą porę roku.

Jako, że są kosmetyki wszechstronne, czyli te których używają wszyscy, wykonamy dzisiaj mały przegląd przez te w największym stopniu lubiane. Jak nie trudno się domyślić chodzi o krem do rąk oraz krem do twarzy. Spadki temperatur, suche powietrze w grzanych pomieszczeniach, a do tego wiatr i chłód, czy działania promieni słonecznych – o zbliżającej się zimie czy też lecie w pierwszej kolejności przypominają nam ręce oraz buzia.

Pod wpływem wymienionych wyżej elementów skóra staje się przesuszona i matowa. Bez porządniej pielęgnacji podrażniona skóra zaczyna pękać, aż zaczerwienieniom asystują małe ranki.

kosmetyki

Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

W razie kremu do twarzy – jak zwykle, zakup uzależniony jest od wartości produktu, a ta jak wiadomo jest nadzwyczaj różna. Krem nawilżający Aquasource Biotherm to krem-żel do cery normalnej i mieszanej, który posiada wyjątkowe połączenie wody komórkowej, czystego Planktonu Termalnego a także Mannozy w celu intensywnego nawilżenia paru warstw komórkowych cery. Jego cena to 169 zł. Następne nawilżające kremy do twarzy to trochę tańsze (99 zł) kremy do twarzy skutecznie nawilżające na dzień Dr Irena Eris. Ich oryginalny kompleks 24H Hydro Term Complex wyraźnie nawilża skórę na poziomie komórkowym i dodatkowo tworzy skuteczną hydro-aktywną, cienką powłokę zabezpieczającą przed wysuszeniem. Ostatnim , godnym uwagi nawilżającym kremem to A THERAPY – krem dynamicznie nawilżający z energicznym hydro kompleksem oraz kwasem hialuronowym. Jest obfity w składniki nawilżające i zabezpiecza przed przesuszeniem i likwiduje nieprzyjemne wrażenie ściągnięcia skóry, przywracając jej giętkość (23 zł/50 ml).

Przechodząc do rzeczy do rąk należałoby wspomnieć o tego typu kremach jak: Ochronny krem do rąk Oillan, który wydaje się znakomitym rozwiązaniem dla posiadaczy skóry czułej bądź łuszczącej się. Krem włącza intensywnie nawilżający ekstrakt z alg antarktycznych oraz ochronny i wygładzający olej parafinowy. Wartość: 5,90 zł/50 ml, również z linii AA koncentrat do rąk uzupełniony natłuszczającym masłem shea, uśmierzającą allantoiną i dodatkowo służącymi paznokciom biotyną jak również witaminą E. Cena ok. 10 zł/100 ml. Przeczytaj więcej: blog.

Zarówno krem do twarzy jaki i krem do rąk powinien być dobrze dobrany do naszej cery. Jeśli zobaczysz, że z Twoją skórą dzieją się niepokojące rzeczy, najlepiej natychmiast odstawić kosmetyk (koreańskie kosmetyki) jak również skontaktować się z lekarzem .

Leave a Reply

*